Registreeri

Citroën jätkab Talendi-sarja autopartnerina

20.03.2018

Laste hobikardisari auto24 TALENDID RAJALE on mõeldud noortele tehnikahuvilistele, kel puudub varasem autospordikogemus. Sarjas võisteldakse hobikardiradadel ning hobikartidel, mis loositakse võistlejatele kohapeal. Erinevalt teistest autospordialadest teeb Talendi-sarja unikaalseks see, et võistleja ei pea omama mingisugust võistlusvarustust. Citroën'l on hea meel olla sarja autopartneriks ka tänavusel aastal.

auto24 TALENDID RAJALE 2018. a hooaeg on eriline selle poolest, et tegemist on kuuenda hooajaga järjepanu. Aastatega on Talendi-sarjas osalenud enam kui 300 noort võidusõitjat, Eesti meistrivõistlustele on neist läinud peaaegu 40 ning meistritiitleid ning etapivõite on nende vahel jagunud samuti lugematu arv. Ka tänavu toetab Talendi-sari noorte andekate edaspürgimist ning seetõttu võrdsustub Talendi-sarja etapivõit tasuta osalemisega kardispordi Eesti meistrivõistluste etapil maailmatasemel kardiga maailmatasemel tipptiimis TARK Racing.

"Citroën on aastakümneid olnud tugev erinevatel autospordialadel ning meil on hea meel olla juba mitmendat hooaega järjepanu toeks Eesti laste tehnikaspordi tegemistele," ütleb Citroën Eesti turundusjuht Mari-Liis Põld. "On tore näha, et saame abiks olla nii mõnegi poisi-tüdruku suure unistuse täitumisele, milleks on võistluskardiga start äärmiselt tihedas konkurentsis Eesti meistrivõistlusel."

Citroën Eesti tagab Talendi-sarja igakülgse liiklumisvajaduse ning annab seetõttu korraldusmeeskonna käsutusse vastavalt vajadusele erinevaid sõidukeid.

Nagu mainitud, ei pea võistleja Talendi-sarjas osalemiseks omama mingisugust võistlusvarustust. Nn käed-taskus põhimõtet on sari järginud selle algusest peale, olles nõnda soodsaim võimalus autospordiga alustamiseks.


 

Koostööpartnerid