Registreeri

Kolmanda etapi eelinfo

10.04.2018

Sel pühapäeval sõidetakse auto24 TALENDID RAJALE 2018 hooaja kolmas etapp. LaitseRallyPark'i kardikeskuses sõidetav võistlus on sarja esimeseks välietapiks ning ametliku sessioonide algusajaks on 13:00. Just siis stardivad peetakse maha võistlejate koosolek ning stardivad esimesed ametlikud soojendussõidud. Soojendussõitudesse starditakse üldarvestuse paremusjärjestuses.

LaitseRallyPark'i kardikeskus on pühapäeval avatud alates kella 10:00. Rada on ajavahemikul 10:00-12:45 avatud kõigile soovijatele vastavalt LaitseRallyPark'i kardikeskuse hinnakirjale. Samal ajavahemikul saavad rajal käia ka Käbid & Kännud sõidule kvalifitseeruda soovivad lapsevanemad.

Käbid & Kännud on aastaid sarja võistluste juurde kuulunud lõbus lapse ja vanema võidusõit, kus vanema kiireimale ringile liidetakse lapse võistlustel saavutatud parim ringiaeg. Selle tulemusena koostatakse stardirivi lapsevanemate võidusõidule, mis peetakse kohe pärast laste A-finaalsõitu. Käbid & Kännud parimad tõusevad aga poodiumile meeskonnana.

LaitseRallyPark's sõidetava kolmanda etapi peaauhinnaks on osalemine TARK Racing karditiimi ridades Eesti meistrivõistluste Rapla kardirajal sõidetaval teisel etapil 12. mail.

Kohtumiseni LaitseRallyPark's juba sel pühapäeval!

Foto: Pille Russi / Autoleht

 


 

Koostööpartnerid