Registreeri

LaitseRallyPark'i etapp andis uue etapivõitja

04.06.2018

LaitseRallyPark's sõidetud VII etapiga lõppes sarja suveräänse liidri Damir Mingazovi rekordiline 6-etapiline võiduseeria - tänavusel hooajal samuti väga head sõitu teinud ning nii mõnelgi etapil peaaegu kindel esikoha pretendent Mia-Mariette Pankratov saavutas hea sõiduga oma Talendi-sarja esimese etapivõidu, tehes seda ühtlasi stiilselt koos võistluspäeva kiireima ringiga.

Finišis järgnesid Mia-Mariettele sarja üldliider Damir ning kuni viimaste ringideni teist kohta hoidnud, kuid lõpuks kolmanda kohaga leppima pidanud Henrietta Olak.

Võiduga sai Mia-Mariettest alles teine tüdruk, kes Talendi-sarja etapivõiduni jõudnud. Mäletatavasti võitis 2016. a kaks etappi täna väga edukalt EMV-l klassis Mini võistlev Carmen Kraav.

auto24 TALENDID RAJALE 2018 viimane ehk kaheksas etapp sõidetakse juba tuleval nädalavahetusel samuti LaitseRallyPark's, kus võistlejaid on ees ootamas taaskord uus rajakonfiguratsioon.