Registreeri

Mia-Mariette Pankratov EMV debüütvõistlusel võidukas

26.07.2018

Eesti meistrivõistluste pisimas klassis Micro tegi Lange motokeskuse kardirajal sõidetud Eesti meistrivõistluste III etapil oma debüüdi hobikardisarjas auto24 Talendid Rajale tänavuse hooaja suurepärasel teisel kohal lõpetanud Mia-Mariette Pankratov.

 

Tüdrukule sai see suurepärane võimalus osaks tänu algselt osalema pidanud Damir Mingazovi loobumise tõttu. Teadupärast jagatakse talendisarjas etapivõitude eest tasuta osalemisi EMV-l ning tänavu selles sarjas üldvõitjaks kroonitud ning EMV II etapi üllatuslikult võitnud Mingazovit näeme rajal juba Käinas.

 

Mia-Mariette debüüt oli sedavõrd edukas, et juba kvalifikatsioonis ning eelfinaalides trügis tüdruk esiritta. Finaalis aga esikohta käest ei andnudki ning nõnda lõppes debüüt tema jaoks võiduga!

 

Teise koha teenis samuti tänavusel Talendi-sarja hooajal kaasa löönud Meryl Peldes, kelle kontol on juba üks EMV etapivõit tänavuse hooaja esimeselt võistluselt Tabasalus. Seega on 2018. a MIcro-klassi kõik etapivõidud jagatud tänavusel hooajal Talendi-sarjas võistelnud laste vahel.

 

 

Foto: Tõnis Krikk

 


 

Koostööpartnerid