Registreeri

Esimene etapi võitis Marten Õunamaa

17.03.2019

auto24 TALENDID RAJALE 2019 esimene etapp Unibeti kardikeskuses on sõidetud ning tihedast konkurentsist väljus võitjana esmakordselt poodiumile tõusnud Marten Õunamaa. Teise koha hõivas Mattias Lobjak ning kolmandaks tuli Aron Gerasimenko. Veel eelmisel hooajal nooremate arvestuses tublit tööd teinud Gerasimenko jaoks oli üldarvestuse poodiumikoht samuti esmakordne.

Õunamaa võit oli seda tähendusväärsem, et see tuli koos päeva absoluutse kiireima ringiga. Tema kvalifikatsiooni ringiaeg 33,756 oli muuseas päeva ainus, mis jäi alla 34 sekundi piiri. Vastavalt reeglitele teenib 10 lisapunkti võistleja, kelle aeg on võistlussõitudes kiireim. Selle au teenis välja B-finaali neljandana lõpetanud Aleksander Uusneem ajaga 34,073. 

Esimese etapi võit viib Marten Õunamaa osalema Eesti meistrivõistluste esimesele etapile Tabasalus 27. aprillil. Talendi-sarja teine etapp sõidetakse samuti Unibet kardikeskuses juba kahe nädala pärast ehk 31. märtsil. Ehkki kasutuses on sama rada, sõidetakse seda siiski pööratud konfiguratsioonis. 

Foto: Karola Koopuu / www.karola.ee

 

 


 

Koostööpartnerid