Registreeri

Aron Gerasimenko võitis teise etapi!

31.03.2019

Teise etapi Unibet kardikeskuse pööratud rajal võitis Aron Gerasimenko. Teiseks tuli teist võistlust järjest Mattias Lobjak ning kolmandaks esimest korda Talendi-sarja poodiumile jõudnud Artur Kokk.

Gerasimenko asus A-finaalsõitu juhtima stardist alates ning venitas kõigest mõne ringiga vahe jälitejatega ülimalt turvaliseks. See aga ei tähendanud, et võidusõit tema selja taga igav oleks olnud. Väga head positsiooni hoidmise sõitu teinud Kokk lubas endast mööda küll Lobjaku, kuid ülejäänutele jäi poodiumikoht vaatamata korduvatele teineteisest möödasõitudele vaid unistuseks.

Esialgu noolis seda noorimate võistlejate sekka kuuluv Aleksander Uusneem, kes pärast kokkupõrget konkurentidega loovutas selle positsiooni Steven Marcus Ojapõllule. Vaatamata kõigele tõusis poodiumile siiski Kokk.

Päeva kiireima ringi ning ühes sellega kaasnevad väärtuslikud 10 lisapunkti kuulusid samuti Gerasimenkole, kelle sõitu A-finaalis ei seganud vähimalgi määral keegi, mistõttu oli noormehel aega selle kallal nokitseda. Gerasimenko etapivõit on vägagi tähelepanuväärne, sest veel eelmisel hooaja lõpetas ta 10-aastaste arvestuse kolmandana ning üldarvestuse 22. kohaga.

Etapivõit viib Gerasimenko osalema täismahus tasuta kardispordi Eesti meistrivõistluste teisele etapile Lange motokeskusse 10.-11. mail.

Siseradadega on aga Talendi-sarjas selleks hooajaks kõik, sest auto24 TALENDID RAJALE 2019 järgmine ehk kolmas etapp sõidetakse LaitseRallyPark's 14. aprillil.