Tänavu Euroopa meistrivõistlustel sõidetud viiest etapist võitsid Ken Torn ja Kauri Pannas neli ning finišeerisid ühel rallil teisel kohal.
Eestlased saavutasid kokkuvõttes meistritiitlid kahes, ERC3 ja ERC3 Junior klassides, neist viimati mainituga kaasneb ka peaauhind, milleks on osalemine kahel ERC etapil 2021. aastal Motorsport Italia poolt välja pandud Škoda Fabia Rally2 autol.
Ken Torn: „Kanaarid olid väga õpetlikud, vahel lihtsalt on mõned õppetunnid raskemad kui teised. Hooajaga tuleb kindlasti rahule jääda ja tulemus oli super ning saime palju vajalikku juurde. Muidugi ei teeks me seda ilma toetajateta, kes on selle tiitli sama palju välja teeninud kui meie. Ilma Teieta poleks me siin. Aitäh kõigile ja tooksin välja kaks meest, kes kogu raske aja ikka leidsid seda motivatsiooni, et meid aidata. Aitäh Kaido ja Urmas!“
„Huhhh, see oli ülimalt raske päev," nentis kaardilugeja Kauri Pannas viimase etapi järel. "Katsed olid rasked, lisaks sellele oli meil momente, aga õnneks oleme finišis. Ma olen ülimalt tänulik meeskonnale, Kenile, enda toetajatele, sõpradele ja peredele. Samuti teen suure kummarduse Kuldar Sikku ees.“
KOMMENTAARID