Chrysler

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Chrysler PT

maia7
16:58 10.06.2006
Palun aidake! Chrysler PT head ja halvad omadused.Välimus mulle väga meeldib,aga kuidas on lood ylalpidamisega?Ette tänades.Maia
paul
15:04 12.06.2006
olen nüüd juba kaks ja pool kuud sellist omanud ja läbi sõitnud selle ajaga ca 16000 km! Sõita on mugav, tõeliselt mugav! Kuna masina tühikaal on üsna suur ( 1585 kg ) ja mõõtmetelt pole ta ka just mini, siis närvilises liikluses ta just süstija ei ole, aga soliidselt liikud ikka saab - vajadusel lubatakse trügida ja ettekeeramist ka pole täheldanud - vähemalt Tartus! PT Cruiseriga on kaasas, peale hea välimuse ja mugavuse, huvitav fenomen - nimelt kõikjal Euroopas, kus juhtusin mõnda teist Cruiserit kohtama, tervitati mind väga sõbralikult ja seistes kuskil, tulidi koheselt suhtlema. Kui on täpsem huvi, siis: janek30_5@hotmail.com
ints
14:44 09.08.2006
omal on ka huvi selise isendi vastu aga enne soetamist sooviks teada kui suured on erinevad kulutused (kütuse kulu nii benukal kui ka diislil)ning kuidas on lood vastupidavusega.
kumb oleks kasulikum kas bensiini mootoriga või bensiin
paul
19:35 19.08.2006
Diiselmootor on pärit MB-lt ja kurta selle üle küll ei saa! Jupid pole just hingehinnaga, muidugi astrale on odavamad, aga pole miskit hullu! Diagnostikaga probleeme - teeb ainult esindus, teistel pole lihtsalt andmeid! Pikka otsa sõites jagus 50-liitrist 800 km, linnas saab kusagil 600 - 700 km lasta. Bensukatest rääkida ei oska.
Karsik
17:55 28.08.2006
Oleneb ikka aastak2igust . Minul selline 2001 ja automaat 2.0 mootoriga.
V2gagi uimane on ! Ja kytust 80km tunnis maanteel on 10l /100km aga minu raske jala juures ( 130 - 140km/h) on ikka 14,5l/100m v2hemalt
paul
02:30 05.09.2006
Minu oma on 2003 ja 2,2 crd, manuaal, tõmmet on, aga alates kolmandast käigust. Mina väga kurta ei saa - eile hommikul sõitsin tööle ja vaatasin, et läbi on sõidetud selle paagitäiega 420 km, tsipa üle poole paagi on alles ning ise ka just alati tagasihoidlik ei ole. Diiselcruiseri paak on 57 liitrit raamatu järgi, kärab küll.
2,2
12:49 06.09.2006
Oman 2,2 crd, kütust 6,5 - 7 liitrit sajale, õli läheb mootori 7 liitrit 950 EEK, kütusefilter 650 EEK, õlifilter 140 EEK. Euroopas hea kütusega sõites koos konditsioneeriga oli keskmine alla 6 liitri sajale, eestis müüdava kütusega seda millegipärast ei saa.
paul
12:27 10.09.2006
Minu omale küll 7 liitrit õli sisse ei läinud! Aga jah, kütusefilti eest maksin 800.-, kuid õlifilter oli miski 79.- või mõni kroon kallim! Vahetusvälp on aga 20000 km. Õhufilter on huvitava kujuga ja maksis mingi 250.- . Pole hullu, sõita kannatab.
2,2
17:06 17.09.2006
Minu kulutuse hinnad on pärit Silberauto korralise hoolduse tsekilt. Õli kogused auto manualist:1,6 ja 2,0 bensiin õli 4,3 liitrit; 2,2 diisel õli 7,0 liitrit ja 2,4 turbo õli 6,2 liitrit.
trackandfield
17:04 19.09.2006
Oleneb ikka aastast ju . 2000-2001 on kütusekulud suured - maanteel isegi kuni 12 liitrit . Puksidega on probleeme tihti . Hoolduskulud on suured.
saksamees
16:57 05.10.2006
sõidan alates maist 2006 PT Cruiseriga 2,4 automaat kastiga. Kütusekulu on 100km kohta Saksa kiirteedel (130-150 km/h) kuskil 11 l. Kui ainult linnas sõita siis u. 13l. Läbisõit oli 24 tuhat miili ja minu käes 4 tuhat juurde. Seni pole miskit parandanud, toimib väga hästi. Suvel seisis 7 nädalat, peale seda käivitus kohe.
Samas tundub, et auto tahab väga siledat teed, kui siin Saksas mõne augu leian siis 16 tolli rattad ja vedrustus põrutavad päris hästi. Eesti teed on ju teada auklikud, ei tea kas autot Eestis pidada tahaks.
Mugavus sõitmisel on väga hea, automaatkastiga linnas eriti tuntav.
saksamees
16:59 05.10.2006
täpsustus eelmisele teatele:
PT Cruiser aastast 2003. Minu käes 2006 mai.
OK
17:02 05.10.2006
Hinna ja välimus suhe super. Vaata üks nn. tuuning Hansa Autokeskuses.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte