Alfa Romeo

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

alfa 156

heategija
13:25 13.04.2007
Olen ise küll eluaeg teiste markidega ringi sõitnud kuid nüüd hiljaaegu sai proovitud sõbra alfat ja tõesti hakkas meeldima, nüüd tahaks ka omale alfat kuna liisingusse osta hetkel ei taha siis jäi sõelale http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/257/auto_php-id=3362
57-www_auto24_ee.html

see auto tahtsingi küsida, et äkki teab keegi midagi selle auto kohta tundub et on seal juba ammu seisnud äkki tal mõni viga küljesm????
Targemad andke palun nõu.
KTI
21:13 16.04.2007
Tere, helistasin Elke autosse sellesama Alfa asjus just reedel. Vaidedatavalt on auto heas korras, asja on tehtud motori pisiremont ning selespeed ei jupsi (nagu ma olen aru saanud, on too selespeed ysna tujukas tegelane). Vaatamas ei ole joudnud veel kaia. Mina kardan, et selespeed ja 120kW votab liiga palju bensu. Ei suutnud kuskilt tehaseandmeid leida, kas keegi teab? Myygimees ei osanud oelda, kui palju auto tapselt bensu voiks votta.

Kas oled kaind vaatamas?
henri_auto24
22:34 16.04.2007
Millalgi varem oli siin ka üks selline müügis:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=265499&cache_
missing=1


Praegune tundub kuidagi kallis, võrreldes eelmisega...
Kas keegi oskab pakkuda, mis selline võiks näiteks 3 või 5 aasta pärast väärt olla?
heategija
10:04 17.04.2007
ma kardan et see sama tegelikult oligi ma ise kahtlustasin kah kuid ei suutnud seda vana kuulutust enam leida sellel vanal oli jah üks mootori rike olnud eks nad nüüd parandasid selle ära ja tõstsid hinda...aga aru ma ei sa läbisõit muutub autol kah igakord kui kuulutust muudetakse kuidagi kahtlane sest olen väga kindle et kui esimest korda seda kuulutust 2 nädalat tagasi vaatasin siis oli läbisõit natsa suurem kui präegu....

Muudetud 17.04.07 10:06

heategija
10:26 17.04.2007
jah täpselt mingi 3-4 päeva tagasi oli selle auto läbisõit 78000 märgitud nüüd on ainult 66000 huvitav kas tõesti autode läbisõit siis iseenesest väheneb kui nad platsipeal seisavad väga imelik.
ts
13:11 17.04.2007
ametlikult pakutakse selespeed'i küttekuluks linn 12,x ja maantee 6,6, seega keskmine umbes 8,6 (kui vanaemalikust sõita, siis vähem; kui SÕITA siis rohkem)

aga minekut on selle eest küll ja küll... (ja käiguvahetused mmm...)

läbisõidu kõikumine 10k km piires võib olla tingitud sellest, et kohalikult panid esimese numbri ümardatult ja eeldades, et-siis-kui-auto-tagasi-jõuab on ta läbinud rohkem, kui ta tegelikult oli...

Selespiid on tõesti tujukas ja tujukus on reeglina tingitud pisivigadest ning ebaõigest hooldusest, kui on kuhjaga seda väärt ;-)

Soovitus-> hoolimata kahtlustest/kõhklustest mine vaata koha peal üle, tee paar ringi ning vaata kas see auto sulle sobib (sobivuse tunned koheselt ise ära muuseas)- internetist sa ju niikuinii autot ei osta ;-)
henri_auto24
15:49 17.04.2007
Tahtsin täna minna proovima , aga nüüd siis müüdud... Enne seisis seal mitu kuud, ju siis polnud mõeldud :)

Aga keegi võiks kommenteerida, kuidas selline 2002 selespeed hinda hoiab? Vaatasin, et 2000. aasta oma oli juba 90k odavam...

Muudetud 17.04.07 16:54

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte