Ostuabi

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Palun ekspertidelt nõu

Miki_mauss
01:53 01.10.2021
Kuidas teile see auto tundub?

https://www.auto24.ee/soidukid/3562075

Olen siin lugedes aru saanud, et tegu on kahtlase müüjaga.
.
06:43 01.10.2021
Reix8567
07:25 01.10.2021
Selles suhtes uhke auto, et enamus omanike on ostnud auto garaazi seisma. Vb pühapäeviti aeti aint garaazist välja. Ls nq uuel autol. Aga jah usutavuse mõttes mina maha kruttimise asemel, keeraks läbisõitu juurde, et usutavam tunduks. Aga jah vb on nii nagu ma ütlesin, et nädala sees seisis auto kile all ja vahest pühapäeviti aeti kuuri alt välja.
Ussrula123
08:00 01.10.2021
Sellest kohast osta omale kohe kindlasti auto. Eriti selline kvaliteetsise etalon nagu sebring. :D
Deus
08:31 01.10.2021
Balticar on endine autojärelmaks24 ja vist ka autorahaks vms. Anyway, tegu on puhtalt Ostan-puhastan-müün edasi tegelastega. 99% juhtudel pole neil endilgi teada, mis autol viga on või siis üritatakse teadmatuse peale rõhuda. Mootoririkke tulukesed on ära kustutatud seal, veakoode saad ainult OBD kaudu kätte. Viimasel masinal, mida ma sportlikust huvist käisin seal vaatamas, et äkki saab mootori ja kasti sealt vähemalt, olid koopad ja karbid koos püsimas ainult pori tõttu, kolmel koopal sai terve käe läbi vajutada, ühel sõrmed. Raami elusolekut ei hakanud kontrollimagi. Ühesõnaga see on koht, kus kohast sa saad endale varuosad auto kujul osta aga mitte autot. Mina ei saanud mootoritki :(
njah bljah
14:32 01.10.2021
olen ühekorra nende käest ostnud. Auto osutus rappeks, aga panin müüki ja sain 200 € kallima hinna. Seega minu diil oli lõpuks kasumlik, aga enam ei julge sealt osta. Üldiselt nad ei vastuta mitte millegi eest. Ostad autot nii nagu on ja kui oled raha peo pela visanud siis edasi nende vastutus sellega lõpeb. Kui auto aiast 100 meetrit eemal mootor alt tuleb vms, siis see on juba ostja risk.
Viimasele
09:55 03.10.2021
Ja mida sina nendest aia tüüpidest parem oled? Millises osas? Müüsid teadlikult vigase auto. Ja küll ei usu, et ostjat teavitasid vigadest. Küsin uuesti- mille poolest sinusugused nendest aia tüüpidest paremad on?
...............
12:21 03.10.2021
Tõsiselt keegi üldse mõtleb autojärelmaks24 vanrauda osta ?

See on selline vahe etapp enne kaalule või romulasse viimist. Müüa ise ei kannata, rauda ei taha viia ja sealt saab mingi raha veel risu eest.
vanames
21:55 03.10.2021
Kommenteerida võiks regatud kasutajad, anonüümsena laimates on jutt BS!
Seal on autosid seinast seina. Olen sealt 2 autot endale ja ühe sõbrale toonud, olen sellest juba kirjutanud. Kõik on tänaseni hea tervise juures ja sõidus. 500 euriku eest toodud 1993a. töölkäimise auto on juba mul kuues aasta ja ülevaatused puhtalt tehtud, odol ilutseb 700 000, muuseas mina olen sel autol kolmas omanik eestis. Loomulikult oli seal platsil ikke päris vanarauda samuti. Aga hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Pole selle platsiga seotud, kuid külanaiste jura kah pole vaja ajada, see plats on asjatundjatele.
Ja kes on süüdi kui ise ööd ega mütsi ei jaga ja hunniku vanarauda kokku ostad.
ätile
08:21 04.10.2021
....kuid külanaiste jura kah pole vaja ajada...

Jah, tarbijakaitse otsused on kah "külanaiste jura"?
Ajakirjanduses olnud värvikad lood sellest platsist kah "külanaiste jura"?
Tundub, et ätt ise on üks korralik külanaine (või platsiga seotud isik).
looder23
12:43 04.10.2021
Oli ju vanamehe poolt selgelt öeldud, et see plats on asjatundjatele. Kui enese mõistus ei küündi, siis maksad asjatundjate. Nii lihtne see ongi ja pole vaja tarbijakaitseametisse kaeblema minna ega ajakirjandusse. Kui sa tahad ausa jutu peale autot osta, siis tuleb sammud uute autode salongi seada.
Ussrula123
13:08 04.10.2021
Ilmselgelt on looder selle vanaraua platsiga seotud. Kui sa müüd teadlikult sitta ja valetad lisavarustuse kohta, siis on see kuritegu ja just sellega see plats tegelebki. On veel üks plats, mis tegeleb autode kokkuostuga, aga seal ei valetata nii palju ja räägitakse isegi ära mis vead on. Kuna reklaami teha ei taha, siis nime ei ütle.
Miki_mauss
14:23 04.10.2021
Aitäh kõigile vastamast!

Antud sõidukit siiski ei ostnud. Infoks huvilistele jagan oma kogemust.
Koha peal pole võimalik maksta kaardiga, ainult sularahas. Broneeringu (väga rumal minust) sai teha ülekandega. Teostasime samale sõidukile oma raha eest kontrolli pidades silmas kas see läbiks tehnoülevaatuse. Sõiduki platsilt kontrolli viimiseks paari minuti kaugusele tuli tasuda 30 eurot sularahas, mille eest keelduti tšekki andmast.

Kontroll tuvastas, et kabariidi-, piduri-, numbri- ja armatuurituled ei põle. Põhjust ei tahtnud nad pakkuda, aga ilmselt vähetõenäoline, et vaid lambivahetusega pääseb. Tobe muidugi, et ise neid tulesid ei taibanud hoolikamalt kontrollida. Muu oli korras.

Äärmiselt ebameeldiv teenindus on seal platsil. Ilmselt vastava kutsega inimene kannatab selle välja ja oskab ka vigu paremini märgata. Mitte-mehhaanikutele kindlasti ei soovita.
.
14:40 04.10.2021
aga hetkel on see auto müüdud, seega korralikud ja väikese läbisõiduga autod lähevad praegusel ajal kui soojad saiad...
niiet leidus keegi, keda ei morjenda mõned kustunud tuled ja vaikinud viled.
Ussrula123
14:56 04.10.2021
Noh, muidugi on küsimärgi all ka selle töökoja pädevus autode alal. Enamus töökodasi oskabki sulle ainult neid vigasid tutvustada mida näeb arvutiga. Mehaaniliste vigade tuvastamine käib kahjuks enamustele töökodadele üle mõistuse. Aga eks hoiame pöialt et see katel nüüd uue omaniku käes lähiajal pauku ei tee.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

 • Foorumis on KEELATUD:
  • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
  • Otsene reklaam
  • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
  • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
  • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
  • Teemast mööda rääkimine
  • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
  • Võõra inimese pärisnime all esinemine
  • Sõnumite ja teemade kordamine
 • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
 • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
 • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
 • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
 • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
 • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte