Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
22:59 11.04.2021
Olari32
Tere. Ehk on keegi kokku puutunud Kia Cee'd esimese põlvkonna salongisoojendusega? Probleem selles, et enam ei toimeta sooja ja külma õhu nupp. Puhub ainult sooja. Tegemist ei on tavalise soojendussüsteemiga, mitte kliimaseadmega. Enne vaitjäämist oli külmalt soojale keerates kuulda väikest kõrinat, kui seda klappi liigutati. Millest peaks alustama?
14:22 11.04.2021
saakalsass
Ostsin WV LT ,millel ees lisatuled Ref 30+ ,oli pandud eraldi lüliti .Küsimus kas võin neid kasutada? Vana omanikk oli ülevaatustel käinud ise ja ,kuna katted olid peal ei öeldud midagi ,mis siis et läbipaistvad -aga ikkagi katted. Ei põle koos täistuledega vaid siis kui eraldi lüliti sisse lülitab.
20:51 09.04.2021
Kärss
Jagan nüüd reklaami:)

Kahju ainult, et sellist jama avaldatakse kampaania korras, kuna iga mõistusega olend saab aru, et see kõik sõltub väga suures osas ka rehvi laiusest, diameetrist, rehvirõhust, konkreetsele rehvile (sillale) rakenduvast massist, protektoritüübist jpm. See info oleks oluliselt väärtuslikum, kui oleks kasvõi väikeses kirjas märgitud ära, milliste tingimuste puhul need väited kehtivad. Huvitav ja mõtlemapanev pilt igal juhul.
22:37 04.04.2021
unknown64
Alustuseks eeldan neid raamatuid vaadates, et keegi on pastaka ja templiga hullanud. Endal uuena ostetud autol on alguses garantii jagu ikka vähemalt esinduse templeid. Miks ma üldse olen vaadanud lähemalt neid asju mis sinna sisse löödud ja kirjutatud on auto ostmise soov. Muidugi ei näita see raamat iseenesest kohe, et auto on korras endal peab silmad peas olema, aga tore oleks näha, et kunagi kalli masinaga alguses vähemalt õiges kohas hoolduses käidud. Näiteks hiljuti käisin vaatamas ühte autot kus kirjas kohe hooldusraamat, aga kohale minnes tuli kohe välja ei ole kui sellist vaid on kasutusjuhend. Kasutusjuhend. Tule taevas appi. Mis sellist jama siis kirjutada kuulutusse.

Näide 1. Kuulutuses olid pildid hooldusraamatust jne. ning kirjas ainult margiesinduses käinud hoolduses. Auto hind oli kõvasti üle keskmise (kui mitte 2 korda viletsama otsaga võrreldes). Kui hakkasin vaatama mis see margiesindus on siis street view tuli appi. Fail 1.
16:50 04.04.2021
Kairzu
Tere

Kas keegi teab kus müüakse ja kuidas nimetatakse selliseid peatugesid lastele, kuhu saaks pea külje magades toetada?
järgmine lk »