Vaevalt nüüd sellisel masinal kiirus 90km/h oli ... aga olnuks 120 võinuks põder ka sülle maanduda. Metsavahel sõites võiks ikkagi silmad lahti hoida mitte vaadata otse ainult teed.
Kurb jah ja õnn, et kasko on!
Kokkupõrge põdraga augusti lõpus, Tartu Räpina maantee üle Emajõe ja pikk metsavahe. Kiirus ca 90-100 km/h, 23.18, mitte midagi ei näinud, isegi mitte silmanurgast, täielik kott.
Vasak külg, uksed sees, klaasid, tiib, kapott, tuli jne.
ML-320 ikka kõva auto, kõik sõitjad terved, ainult mälestus kõrvalistujal põdra peast 30cm kaugusel ja aegluubis purunevast esiklaasist. Juhi mälestustest ei räägi: kaskot polnud!