Suzuki

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

3-ukseline Grand Vitara - kuidas see maanteel püsi

meelismuuga
18:33 06.06.2007
Kas kellelgi on kogemusi, kuidas väike Grand Vitara maanteesõidu ajal teel püsib? Kas tahab samuti uppi minna nagu Samurai? Kui ruumikas see masin üldse on? Kõik vastused on teretulnud.
JAN007
13:37 10.08.2007
Uppi ta küll minna ei taha ja on ikka palju parem maanteel kui eelmine 3d GV. olen 2a sõitnud 2001a 3d GV-ga ja nüüd saanud viimastel kuudel proovida ka mõnesaja kilomeetri jooksul uut, siis uus on ikka palju pehmema vedrustusega ja ei raputa nii kõvasti. Kui vana tagumise talasillaga GV rööpas kruusateel hakkas hüppama ja külge ette viskama, siis uus läheb sujuvalt üle. Samas uuel on tagumine summuti pütt taga keskel ristiasendis ja suht madalal ja see on esimene mis metsateel vastu maad läheb. Ruumikusest saab nende autode puhul rääkida muidugi ainult 2kesi sõites.
kiirustaja
14:04 10.08.2007
4 ukseline viskas lobjakaga vabalt külje ette igas olukorras-arvan,et 2-ukseline on hullem.
Vali mõni diisel maastur välja ,mitte Hong-Kongi kättemaks!Soojalt soovitan-omad kogemused.
JAN007
14:27 12.08.2007
Külje viskab ette loomulikult kui tagaveoga sõita, neliveo sisselülitamise järel ei taha aga libedal küll külge ette visata, vähemalt vabatahtlikult mitte. Sai talvel jäärajal tiirutatud ja auto käitumine oli väga hästi kontrollitav neliveoga. Eelduseks muidugi ka korralikud rehvid. See siis vana mitte uue GV kohta käib. Uut pole libedal saanud proovida aga kruusal püsib hästi otse.
Kurviline.
20:46 09.12.2007
Tere, vabandan et teemat solgin, soovin teada saada mis lukud on peal (nii vana kui uus Vitara)? Kas on selline veoskeem nagu Niva-l kus diffri sisselülitamisel käivad KOOS ringi vähemalt üks esiratas ja üks tagaratas või veab esisild VÕI tagasild? Need kes hanges kinni istunud peaksid vastust teadma. Tänud vastajatele!