Volkswagen

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Golf Plus

klaabu4
11:13 13.09.2007
Silma on jäänud selline auto, mis justkui vastaks 2 lapsega naisterahva nõudmistele. Oskab keegi antud isendit kiita/laita? Infoks niipalju et senini VW pistmist pole olnud.
Peeedu
14:56 17.09.2007
Oleneb lastest. Kui neil on palju kolu nagu kärud, jalgrattad jne siis tuleb arvestada, et Golf Plusi puhul pole pagasiruum eriti suur kui tagaistmeid kasutada. Väiksemate laste puhul peaksid nad turvalisuse huvides istuma tagaistmel. Eks mine volkari salongi ja hinda pagasiruumi.
Aga võiksid tähelepanu pöörata ka tavalisele Golfile ja uuele Variantile. Kui plussi pagasiruum sind rahuldab siis tavagolfi oma on pea samasuur aga hinnavahe Plussiga kümneid tuhandeid kroone.
Variant on kõvasti pikem ja mõni naisterahvas pelgab seda pikkust aga Variandi puhul on hind kalkuleeritud tavagolfi tasemele kui aluseks võtta, et Golfil on tagauksed lisad ja mitte odavad mis on variantil kohe alghinna sees. Nii, et plus tähendab teistega võrreldes ka kallimat hinda.
Uus Golf variantil on ka siis kui tagaistmeid kasutada istumiseks väga suur pakiruum kuhu on hea lastega kaasnevat träni panna.
Puhtalt faktiliselt on täna Golfi puhul soodam kui palju asju vedada kõige parem ja samas ka tavagolfiga samas hinnas Variant. Aga samas paljudele naistele on tähtsamad emotsionaalsed tegurid ning nad ei soovi nn nagu üks tuttav ütles kui talle varianti elusuuruses paar päeva tagasi näitasin matuseautoga sõita.
Eks vaata ka teisi golfi mudeleid aga nagu täna üks naissoost automüüa ütles kellel peres eelmise põlve Variant "mulle emotsionaalselt ei meeldi aga lapsega perele on universaal parim kerekuju"
kk
21:04 03.06.2019
Kuidas on 1,6 ja 77kw. mootor selle kere kohta.
1.6
08:19 06.06.2019
1.6 TDI on küllalt. Palju sa ikka väiksema klassi pereautost ootad. Töökindluse poolest pole ka viga kui manuaalkasti vaatad.