Chrysler

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

chrysler 300 C navi plaat

mardikas00
13:34 08.10.2007
kust saaks chrysler 300 c 2006a.navi plaati

Muudetud 08.10.07 14:53

Navi plaat.
22:50 02.01.2010
Kas sul dvd või cd põhine ?
plaadihuviline
16:42 05.01.2010
Ma tunneks kah sellise DVD põhise plaadi vastu huvi. Esindus ei suuda välja ajada.
pl
17:07 24.02.2010
Pole kyll minu algatatud teema, aga ootaks huviga vastuseid! Tahaks ka seda plaati saada!
antiarik0
20:44 04.03.2010
mul olemas originaalplaat
Navi?
15:45 08.03.2010
Kas seal peal ka Baltikum ja Poola? Mis tüüpi navil ta töötab? Mind huvitab REJ.
antiarik0
15:36 10.03.2010
pole vaadanud,plaat tuli autoga kaasa. Ostsin auto millel navi tehasest peal. ei raatsinud navi osta,pandi cd box peale,plaat aga jäi mulle
Tehasest...
16:42 10.03.2010
... tulnud navil kindlasti Eesti kaarti ei ole. Esinduse kaudu seda tellida ei saa.
alarkrooni9999
09:42 12.03.2010
Tere
Kas on pakkuda C naviplaati?

tänud
antiarik0
20:42 23.03.2010
Taivo198
17:15 08.08.2025
tere olks ka huvitaud selles navi plaadist kuna ilma selleta ei saa kella õigeks panna
Deus
18:45 08.08.2025