Alfa Romeo

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Alfa Romeo 147 Twin Spark 1.6

tiutots
13:08 09.09.2008
Plaan hakata ostma endale autot, eluaeg vw-nid, volvod audid jne meeldinud(pole omanud), kuidnüüd köitis tähelepanu hoopis alfa romeo.
Kuidas tundubm kas see auto on väärt tahetavat raha
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/918/auto_php-id=5059
18-www_auto24_ee.html


Kui palju võiks olla küttekulu?
põhh123456
15:14 10.09.2008
Tallinnas ~9l sajale

Samas vahe on ka mis linnas sõidad :P Tartus otsad nii lühikesed näiteks et mootor ei jõua alati soojakski minna kui juba kohal.

vastupidavuse kohta ei tea, samas 90000km läbitud ja peale hoolduse muud pole vaja olnud teha, kõik laabub siiani, ptuiptuiptui. Mainida tasub seda et mootori hääl on isegi 1.6 liitrisel alfal võrratu. Rakett ei ole ja hätta ka ei jää. Äärmiselt stabiilse mulje jätab (jäik vedrustus), samas aukudes kolistab korralikult. 195cm inimene tunneb ennast igati lahedalt masinas ka pikemal otsal, kõige tagumisse asendisse ei pea istet laskmagi ja pearuumi on ka üle.