Erilised sõidukid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

mendid sõidavad...

Jobbie1
22:19 22.02.2009
...sellisstee rallikatega
allarthethird
12:48 23.02.2009
Ega ikka ei sõida küll. Kuigi majandusbuumi ajal oleks võinud Politsei mõne maanteeraketi hankida, umbes nagu Itaalias Lambo vms.
Aga eks reaalsuses ole politseil siiski tööd vaja teha, mitte niimoodi eputada.

Ning pealegi sellist rehvidega ei saa sõita politsei jaoks piisavalt kiiresti.
audi a4 v6
18:40 23.02.2009
kusjuures esiratas on päris realistlik, tagumine aga mitte
VVV1
10:35 13.04.2009
Eestis on politseimasinatel eeskirjade järgi keelatud kasutada igasugust tuuningut. Auto välimus peab olema "stock".
..................
12:16 14.04.2009
las kisuvad siis toonkile ka maha!
graafik
12:42 14.04.2009
Suurendasin fotot ja võrdlesin väiksemaga ja peab mainima, et suht ebaõnnestunud photoshop, õigemini on vist paint'iga lõigatud ja kleebitud. Isegi loomulikud valgusest tulenevad varjud on töötlemata kohtadel samas kohas. Keegi naljatilk on püüdnud omaarust midagi põnevat teha...
19982
14:06 25.01.2010
to jobbie1:sa ise tegid we?
ago123
16:05 26.08.2010
Ja siin teine äärmus ZEV Smiley 4, ühe laadimisega 100km ja max kiirus 75 km/h
FRIIK123
14:35 01.12.2010
to 19982: ei teinud.
FRIIK123
17:25 01.12.2010
millega sõitsid politesinikud vanasti
VVV1
13:23 01.03.2011
Eelmise auto näol järjekordse netituuninguga tegu. "POLITSEI" kirjadel on ettenähtud konkreetne koht auto küljes ja tähtede suurus ja srift on samuti kehtestatud, seega pole taoliselt "kaunistatud" auto kasutamine ametliku politseimasinana võimalik. Pealegi pole Eesti Politseis ühtegi elektriautot ja neid pole ka lähiajal plaanis.