Ega ikka ei sõida küll. Kuigi majandusbuumi ajal oleks võinud Politsei mõne maanteeraketi hankida, umbes nagu Itaalias Lambo vms.
Aga eks reaalsuses ole politseil siiski tööd vaja teha, mitte niimoodi eputada.
Ning pealegi sellist rehvidega ei saa sõita politsei jaoks piisavalt kiiresti.
Suurendasin fotot ja võrdlesin väiksemaga ja peab mainima, et suht ebaõnnestunud photoshop, õigemini on vist paint'iga lõigatud ja kleebitud. Isegi loomulikud valgusest tulenevad varjud on töötlemata kohtadel samas kohas. Keegi naljatilk on püüdnud omaarust midagi põnevat teha...
Eelmise auto näol järjekordse netituuninguga tegu. "POLITSEI" kirjadel on ettenähtud konkreetne koht auto küljes ja tähtede suurus ja srift on samuti kehtestatud, seega pole taoliselt "kaunistatud" auto kasutamine ametliku politseimasinana võimalik. Pealegi pole Eesti Politseis ühtegi elektriautot ja neid pole ka lähiajal plaanis.