Dacia

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Dacia MCV ja käru

regapulk
19:12 11.03.2009
Sooviks väga teada,kas keegi on lasknud paigaldada käru konksu. Respo haagised,kes samuti kaupled käru konksudega,ei leidnud MCV-le ühtegi sobivat konksu. Pole see ju mingi imeauto,nagu kõik universaalid,ainult tagavara ratas on põhja all,see määrab konksu tüübi,kuid selliseid autosid on ju palju. Niisiis,kas on keegi paigaldanud MCV-le käru konksu ja kust sai?
landy
14:59 12.03.2009
Pole probleemi.

Küsi infi ja hinda tel. 56 69 39 70 või meili klaaskonks@hot.ee .
Koduleht: http://www.hot.ee/klaaskonks/

Võid öelda ka minu siinse kasutajanime "landy" ja saad ehk aledki.
Mina sain VÄGA sõbraliku hinnaga kätte ja olen siiani rahul.
http://www.landrover.pri.ee/lr90/galerii/2008/klaperjaht08-1
/DSCN0430.JPG


Esindus müüb sama Poola tootja konkse ja 4(!) korda kallima hinnaga.

Tõsi, komplekt on ilma auto poolsetete paigalduspitikuteta ja seega pidi ise ise juhtmed tagatulede juures külge jootma.
--------
Mul on tavaline 50kW versioon. Passis kirjas, et piduriteta 640 ja piduritega 1300. Seekord sai veidi patustatud ja see 1300 kg lasti
http://www.pesapaik.pri.ee/albums/Rehvid/IMGP3709.jpg
sai veetud piduriteta haagisega (Passis 750kg, kuid tellitud suurema kandevõimega alusvanker). See toimus maastikul ja väikestel suure liikluseta metsavahe/küla teedel.

Siledal asfalat teel suutis see mootor oma vinge madala väändega seda karavani liigutada I ja II-käiguga, ilma gaasi andmata. Kolmanda käigu puhul tuli veidi varbaga juurde anda.

Sai selle koormaga kenasti hakkama ka lumisel maastikul ja tõusudel.
Kütuselekulu suurenes tühja käruga sõites ca liitri võtta ja 1,3 tonni vedades ca 2 liitrit/100km kohta (kompuutri järgi). Igati pädev ja asine veoloom.

Ka muu kola vedamisega on üsna ökonoomslet hakkam saanud.
Sama käru täislastis mulla/liiva ja kivikoormaga. Graneeringuks veidi oksi ja lehti:
http://www.landrover.ee/est/galerii/2008/synnipaev08/etteval
mistus030508/IMG_9881.JPG


http://www.landrover.ee/est/galerii/2008/synnipaev08/etteval
mistus030508/IMG_9879.JPG


http://www.landrover.ee/est/galerii/2008/synnipaev08/etteval
mistus030508/IMG_9885.JPG


Kusjuures 7-kohalisle oli vist haagise lubatud mass veelgi suurem

Muudetud 12.03.09 15:09