BMW

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

BMW M5

huuuuu
20:09 02.05.2010
laksu saanud masin ilmselt, igaljuhul olen seda keretöökojas näinud
,,
21:53 02.05.2010
ma olen seda leedus näinud
kpl
23:20 03.05.2010
armatuur on küll kole.e 39 m5 oluliselt ilusam ja raha jääb kah pälju üle.
mölaööbik
23:45 03.05.2010
Tundub et mõni ei saa kohe rahu ja peab juba siia ka oma **** pikendama tulema. Kui sul selline raha on, miks peaks sind üldse mingi arvamus korda minema? Mine ja osta ning saadki teada! Kui mul oleks selline raha taskust võtta, ma ei tulek üldse siia. Läheks, ostaks ja asi vask!
ee
23:47 03.05.2010
eelmisele ja kui palju on e 39 m5 el kw? !
mölaööbik
00:00 04.05.2010
Mõttetud tüübid! Ime et ei küsi veel palju kütusekulu on ja kas remont on kallis. Idioot, löö googlisse E39 M5 sisse ja saadki oma kilowatid teada!
tüüp1
00:01 04.05.2010
Si*aks hästi arvan, no super masin! Kas nüüd ostad ära?
trussikloom
00:02 04.05.2010
Huvitav kas uue 5se ja eelmise Focuse disainer oli üks ja sama isik, sel uuel 5sel on kuidagi fordilikult kole kineetiline disain!
tip top
19:58 04.05.2010
Tegu mahuka ja vga sportlikku autoga, autolehe testiski öeldi e39 m5 kohta et see pole mitte sportlik viiene vaid hoopis täisvereline sportauto, kaldun arvama et e60 m5 jtkab seda rada, vähemalt loodan. Paraku see kõik maksab ja palju. Ülalpidamis kulud on julgelt samad nagu mõnel teisel super autol, m5 mahutab erinevalt neist aga 5 reisiat.
reikin
21:00 04.05.2010
millega teema algataja hetkel kulgeb? :)) ma arvan et kool veel pooleli.
VVV1
10:49 06.05.2010
Et mis tast nagu arvata ... Kas internetis piisavalt materjali pole, kui ei tea mida sellisest autost arvata ?
ee
08:00 24.05.2010
to mölaööbik, imbekas oled et küsimusest aru ei saanud .
mölaööbik
10:43 24.05.2010
See on puhtalt trassiauto, see tähendab seda, et kui tuleb kruusalõik, tuleb sul autost väljuda ja jala edasi minna. Ei pidanud E39 veermik sellele valule vastu ja ei pea see ilueedide auto ka. Aga tänapäeva autodega on juba nii et hobujõud on kustlikult üles aetud lisade abil. vanasti oli autol mootor vahel ja see võimendas täpselt nii palju hobujõude kui võimeline oli ja nii oli ka kirjas.