Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

invaliidid

Karit27
12:56 02.06.2010
ei näinud nagu kuskil märki, et nad võiks seal parkida.
wewe
13:28 02.06.2010
peaks ju invaliidid ka ära mahtuma,
Karit
17:16 29.06.2010
Kas see märk tähendab siis et kõik võivad parkida, sh ka invaliidid?
maffioss
18:21 29.06.2010
no mis teid häirib et vaja pildistada selliseid asju ja siis spetsjomm siia netti need üles laadida jne targemat pole teha siis pildistage parem valesti parkind mente vms huvitavam kui järjekorde invakohal olev auto