kuskil siin foorumites oli kirjas et keti katkemis probleemid olid -97 (vist).sealt edasi hamasajamid olid töökindlamad.Endal 98 a 2,5 td ja mootori kohta ei saa paha öelda. muust tulenevalt - mingi elektrijama on kallal mis suretab mootorit völja. Uuema generatsiooni vojadel kiruvad just varuosade kallidust. elektrilised pihustid jne. Mootoril olen vahetand veepumba - see oli vist 70 euri. nüüd ootab järge rihma pinguti ja rullikud .kilometraas on kah juba pealt 300.ise olen 100 ajanud.
Ärge unustage hammasratas ülekannet,mis on väidetavalt igiliikur,tean paari autot milledel va. 2000.Kuna omal crd mootor ja ka vahetanud pihusteid,siis julgen väita,et võrreldes samaväärsete sakslaste ja prantslastega on kulud samad.Pihustid on isegi odavamad.Pigem on see kalliduse jutt linnalegend.