Chrysler

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

voyager 2.5 diisel

kostjael
15:13 27.06.2010
kas on hea mootor kui auto on 2000a
ergonaut
23:07 04.11.2010
kuskil siin foorumites oli kirjas et keti katkemis probleemid olid -97 (vist).sealt edasi hamasajamid olid töökindlamad.Endal 98 a 2,5 td ja mootori kohta ei saa paha öelda. muust tulenevalt - mingi elektrijama on kallal mis suretab mootorit völja. Uuema generatsiooni vojadel kiruvad just varuosade kallidust. elektrilised pihustid jne. Mootoril olen vahetand veepumba - see oli vist 70 euri. nüüd ootab järge rihma pinguti ja rullikud .kilometraas on kah juba pealt 300.ise olen 100 ajanud.
chr-crd
21:23 05.11.2010
Ärge unustage hammasratas ülekannet,mis on väidetavalt igiliikur,tean paari autot milledel va. 2000.Kuna omal crd mootor ja ka vahetanud pihusteid,siis julgen väita,et võrreldes samaväärsete sakslaste ja prantslastega on kulud samad.Pihustid on isegi odavamad.Pigem on see kalliduse jutt linnalegend.
nb
21:44 05.11.2010
105 kw ostsin möödunud aastal okt. sõitnud aastaga 50000 km kokku 260000km ühtegi probleemi pole olnud
Ivan velak
22:23 26.04.2019
Kas keegi oskab seletada kuidas panna tagasi rihmapinguti cryisler Voyager 3 2000 a. 2.5ldisel enigne.tänud ette.