Käisin ülevaatusel, selgus, et esimane parem sarniir vaja vahetada. Lasin ära vahetada ja nüüd on kuulda sellist vilisevat häält (nagu siis kui 2 metalli kokku puutuvad, täpselt ei oska kirjeldada) ja on selline hääl ka nagu mingi plekk käiks kuskile vastu. Küsimus neile, kes on lasknud sarniiri vahetada või ise vahetanud, kas peale vahetust on normaalne, et mingit lärmi hakkab tegema? Enne oli origin. sarniir ja ei mingit häält.
Kui ostsid sarniiri B- osana võib ta vabalt kuiv olla.
Ostsin kardaani kandelaagri b osana ja allapanes tegi siukest häält et kananahk tuli....
kiskusin otsast lahti ja laager oli täiesti kuiv! Toppisin liitiummääret täis kokku tagasi ja töötab tänaseni. Müüja oleks võinud öelda et ostja peab laagri ise ära määrima, Irw.. Krt isegi vene kinnised laagrid on kõik korralikult määret täis.