Kas euro tulekuga kasutatud sõidukite hinnad tõusevad/langevad/jäävad samaks? Samuti kas sõidukite hinnad kallinevad või langevad sügise/talve saabudes?
eks müüa kindlasti keevitab hinnale otsa, s.t. ümardatakse ülespoole ja täis sajani. AGA... kuna rahvas satub alguses poodides ja mujal väikeseid hindu nähes eufooriasse (maksab ainult eur, see kõigest 3 euri jne) siis kipup raha ruttu otsa saama ja auto ostu-müügi tehingute arv peaks esimesel poolaastal kindlasti kukkuma kuna elamiseks mõeldud raha kipub suht ruttu otsa saama ja harjumine võtab aega.
Seoses sellega küsiks ka. Tahaks osta autot järelmaksuga. Selleks vaja pangast taotleda järelmaksu. Kas oleks mõttekas teha seda enne eurotulekut või pole sellel eriti vahet. Ja mis oleks üldse kasulikum variant, kas kasutusrent või järelmaks, eraisikul just.