Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Milledega tegu?

Teet1990
23:31 20.08.2010
Juhtus nii, et auto põhi ja tee said teine teist tunda, mingi kõrgem koht tuli väga ootamatult. Väga hullu ei teinutki, aga mis mingid torud/voolikud tõmbas põhja küljest lahti ja katki. Milledega tegu?! Tegelt ka, kui teaks ei küsiks. Täna pidupäev ja puha, nüüd selline mure. Olge head, kes teab vastake. Kellegi käest küsida ka praegu pole, kiire! Auto 1995 Audi A4 2.6L.
Voolikud lähevad eest taha poole parema külje karbi juurest. Pildid ka.
.
07:20 21.08.2010
See, mis rattakoopast tuleb, on bensiinipaagi aurude söefiltri toru, teised 2 on bensiini peale- ja tagasivool.