Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Nissan 300zx mootori jupp,sama mootor ka pathfinde

stennu76
07:24 17.09.2010
Oleks vaja teada,mis jupiga on tegu ja kust saaks osta seda? Jupp siis punasega ümbritsetud.

Tegu siis Nissan 300zx 1985 aasta 3.0 mootoriga.
dfasa
13:18 18.09.2010
aga äkki räägid lähemalt, mille siis viga, st mida auto ei tee või teeb, siis saab ehk loogiliselt välja mõelda, mis värk on. näha,et juhtmed lähevad sinna sisse, näha, et mutrivõtmega saab ligi- miski andur või? oled seda lahti ka kruvinud või ei?
stennu76
13:44 18.09.2010
Auto käivitub külmast peast korraks aga ei jää tööle ja hiljem ei lähe enam üldse käima.Kunagi parandusest öeldi,et selles jupis asi aga seal tehti auto nii korda,et enamvähem sõitis,ainult tühikäigul käisid pöörded üles-alla ja kiirendada polnud võimalik.Nüüd mõtlesingi et võtan selle jupi lahti,teen pildid ja hakkan otsima aga pärast seda auto ei köivitunud ülldseenam.
dfasa
21:00 18.09.2010
kuna ta sisselaske küljes istub, siis kõige tõenäolisem vastus on tühikäigu regulli värk- idle air control valve. ligilähedane pilt on siin.

http://www.car-stuff.com/carparts/nissan300zx19901996standar
dsiac521.html?prodSlot=SEO+Page:4
dfasa
21:17 18.09.2010
kõige tõenäolisemalt ongi tegu nö tühikäigumootoriga. ilmselt tookord teda puhastati, aga üldjuhul tuleks ta siiski uue vastu vahetada, aga võid veel korra proovida puhastada. niimoodi on vist raske autot müüa kui korralikult ei tööta.
stennu76
23:27 18.09.2010
Jap,ma loodan küll...praegu otsin välismaa foorumitest seda juppi,et asi tööle hakkaks. Mõtlengi,et kui auto korda saan,siis jätan endale...kalliks saanud pika aja peale :D
maka1969
22:01 07.03.2011
Kui on huvi on olemas selline auto varuosadeks.
qp
22:02 30.03.2011
Vaata, sul üks juhe valgest pistikust välja tulnud. Juhul, kui kedagi veel huvitab....