Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

685MDT MUPO eirab märki "Parkimise keeld"

politseikoer
11:13 08.10.2010
Antud autoga sõitnud kaks ametniku olid ise samal ajal teistele valesti parkijatele ametis trahvide tegemisega Tallinnas 07.10.2010 kell 10:45 Madara 37 maja ees

Eeskuju kõigile :)
Mikk212
12:41 08.10.2010
Peaks looma veel Mupode MUPO, kes kontrolliks ja trahviks Muposid. Selliseid väärtegusid mupode poole pealt, olen suhteliselt tihti ka mina Tallinnas kohanud....
meisterpiilurfotogra afile
13:27 08.10.2010
Tegemist on hooldussõidukiga, mis tohiks tegelikult ka ühesuunalisel teel vastassuunas sõita jm taolist. Muidugi kui vilkurid põlevad. Seda aga teemaalgataja ajukene vist hoomata ei suuda. Arvad vist, et said nüüd jälle ära panna valusalt kellelegi. Tainas oled, muud midagi.
Pilte natuke vaatasid ak we?
13:59 08.10.2010
Kas sa näed autos mõnda mupokat sellega sõitmas.

Roolitaga pole Mupokast haisugi

Pargib ju mitte ei sõida :)
Kle MUPO kaitsja sa ise ikka o
14:10 08.10.2010
§ 25. Hooldussõiduki liiklemise kord

Hooldussõiduki juht, kelle sõidukil on sisse lülitatud kollane vilkur, tohib teel töötades kõrvale kalduda liikluseeskirja 9. peatüki «Manöövrid» § 101 nõuetest, 10. peatüki «Sõiduki asukoht sõites» ja 13. peatüki «Peatumine ja parkimine» nõuetest, liikluseeskirja lisa 2 «Liiklusmärgid» nõuetest (välja arvatud osa 2 «Eesõigusmärgid» ja osa 3 «Keelu- ja mõjuala märgid» märgi 351 «Suurim kiirus» ning märgi 382 «Kiiruse piirangu ala» nõuded) ja lisa 3 «Teemärgised» nõuetest.

Kas antud auto teeb mingit tööd teel??? või näed sa vahetus läheduses MUPO inimesi mindagi tegemas jne.

Isegi pildile pole nad jäänud - kus siis see teel töö tegemine peaks silma jääma?
Rixu321
14:49 08.10.2010
Kus antud kommenteerijad näevad vilkuri põlemist, ma ei saa aru :))
Valus Velg
15:23 08.10.2010
Keegi vist on suurest vihast MUPO-l esimese rehvi läbi torganud :P

Ja MUPOkad on tagavara ratta alla pannud :)
Hr meisterpiilurfotogra afile
21:33 08.10.2010
Hr. Mupo töötaja, paluks viisakust kaaskodanike suhtes ! Väärtegu selline käitumine ei heasta
32
22:44 18.10.2010
peatumine on ka kauba peale/maha laadimine. võibolla mindi midagi tooma lähedal olevast majast? ei tea ju, ei koti mind see mupo ega kaitse ka, aga lihtsalt pildistaja on natuke lühinägelik