Antud autoga sõitnud kaks ametniku olid ise samal ajal teistele valesti parkijatele ametis trahvide tegemisega Tallinnas 07.10.2010 kell 10:45 Madara 37 maja ees
Peaks looma veel Mupode MUPO, kes kontrolliks ja trahviks Muposid. Selliseid väärtegusid mupode poole pealt, olen suhteliselt tihti ka mina Tallinnas kohanud....
Tegemist on hooldussõidukiga, mis tohiks tegelikult ka ühesuunalisel teel vastassuunas sõita jm taolist. Muidugi kui vilkurid põlevad. Seda aga teemaalgataja ajukene vist hoomata ei suuda. Arvad vist, et said nüüd jälle ära panna valusalt kellelegi. Tainas oled, muud midagi.
Hooldussõiduki juht, kelle sõidukil on sisse lülitatud kollane vilkur, tohib teel töötades kõrvale kalduda liikluseeskirja 9. peatüki «Manöövrid» § 101 nõuetest, 10. peatüki «Sõiduki asukoht sõites» ja 13. peatüki «Peatumine ja parkimine» nõuetest, liikluseeskirja lisa 2 «Liiklusmärgid» nõuetest (välja arvatud osa 2 «Eesõigusmärgid» ja osa 3 «Keelu- ja mõjuala märgid» märgi 351 «Suurim kiirus» ning märgi 382 «Kiiruse piirangu ala» nõuded) ja lisa 3 «Teemärgised» nõuetest.
Kas antud auto teeb mingit tööd teel??? või näed sa vahetus läheduses MUPO inimesi mindagi tegemas jne.
Isegi pildile pole nad jäänud - kus siis see teel töö tegemine peaks silma jääma?
peatumine on ka kauba peale/maha laadimine. võibolla mindi midagi tooma lähedal olevast majast? ei tea ju, ei koti mind see mupo ega kaitse ka, aga lihtsalt pildistaja on natuke lühinägelik