Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mis pistikuga tegemist

Lotta1979
20:44 24.10.2010
Asub ta kõrvalistuja poolses küljes pistik tuleb kuid vastust ei suutnud leida, kuid mis pistikuga üldse tegemist võib olla?
passati omanik
21:29 24.10.2010
hetkel ei oska muud arvata kui et võib olla tegemist kõrvalistuja turvapadja pistikuga. a ma võin ka eksida.
wolts9
21:55 24.10.2010
alustuseks oleks ka hea teada mis autoga tegu ... analoogsete pistikutega tulevad ju enamus lisadest kõlarid , el. akna mootorid ja nii edasi
Lotta1979
22:12 24.10.2010
Tegemist on 2004a 1,9TDI Passatiga, kõrvalistuja turvapadja pistik see ei ole sest sellega kõik ok, ehk seal pistik ilusti küljes, el akna oma ei ole sest need töötavad, esimesd taga polegi el aknaid, kõlarid ka töötavad nende pistik ka pole

Muudetud 24.10.10 22:14

hjifwjefwejfwefwe
22:56 24.10.2010
Äkki on see ukse anduri teema, kui uks lahti siis piiksub/paneb ukse valgustuse tööle vms? Aga proovi .. tee lahti ja vaata mis enam ei toimi..
peep0909
23:07 24.10.2010
kuskohas see pistik üldse asub? Paljudel autodel millel näiteks ei ole taga elektriaknaid on sinna siiski juhtmed veetud. Ühel ww boral ei olnud taga kõlareid, aga juhtmed olid ilusti olemas ja toimisid.
Lotta1979
23:30 24.10.2010
Teeks küll pistiku lahti:) aga selles asi ongi, et klemmidega pistiku pool on aga vastust pole, ehk siis üks pool, ukse valgustus toimib samuti ka ukse all lamp põleb,elektri akende kohta ei oska öelda kuid kui taha kõlarid paigaldasin siis seal nagu juhtmeid näha küll polnud ja see pistik asub ainult kõrvalistuja pool juhi pool sellist pistikut ei ole seal ainult kaitsmete karp,kas kellegil siis passatit ei ole, las vaatab mis temal seal seal luugi taga on?
a vat
00:24 25.10.2010
vat kus avastus üks lahtine pistik .neid on veel hulgi .
kui tellida auto väheste lisadega siis elektriskeem on sama kui täispauk lisadega auto .lihtsalt osad asjad jäetakse küljest ära.
...
14:30 25.10.2010
Kõige parema vastuse annavad sulle vast margi-esinduse mehed .
passati omanik
21:54 25.10.2010
ma oman 2002 aasta passatit. 1,8turbo. eks ma homme vaatan mis pistik see selline on sääl ja kas sinna ka miskit külge tuleb. a kuda see kass säält lahti tuleb. ma ise pole seda varem lahti võtnud.
Lotta1979
21:58 25.10.2010
See tuleb lihtsalt lahti seal väike ava paned midagi vahele ja tõmbad lahti, kui viitsid siis vaata jah mis sul seal küljes on. Pärast lükkad lihtsalt klambritesse tagasi
hklhl
13:23 26.10.2010
vbla peegli soojendus või peeglis oleva suunatule jaoks vms. eri probleem nüüd küll kui miski juhtme kuskil leiab- autos selliseid pistikuid ikka vedeleb
Lotta1979
14:04 26.10.2010
Egas ta elu ja surma küsimus olegi, lihtsalt küsisin, et äkki keegi oskab öelda mille jaoks see võib olla.
passati omanik
19:23 26.10.2010
kuramsu. mul läks meelest ära vaadata mis to pistik võiks olla. pimedaks läks ja suht pimedas jõudsin ka koju. a homme vaatan kindlalt
ja anna teada
passati omanik
19:32 27.10.2010
nii. vaatasin omal ka siis selle pistu värgi üle. mul läeb sinna teine pistik külge. see peaks siis arvatavasti olema kõrvalistuja ventilatsiooni ava nupu valgustus. tolle ventilatsiooni ava taha läeb see pistiku juhe. a sul to pistik puudub mis tollest pistikust edasi läeb. sinu omal siis to valgustus puudub. a kus kandist ise pärit oled. v sooviksid lähemat toda uurida.
Lotta1979
22:05 27.10.2010
Selge hakkasin seda vaikselt ise ka arvama, sest olen kuulnud, et osadel on vent valgustus olemas ja seda mul pole, siis arvata et sellega tegemist, ehk isegi on aga siis pean hakkama lähemalt vaatama, äkki kuskil see pistik isegi olemas kui ei ole siis tean mis sinna külge aretan;) Aga tänud vaatamise eest
passati omanik
00:12 28.10.2010
aga palun. ma arvan kui võimalik siis vast on lammutusest saada valgustusega ventika ava. see peab olema koos juhtme ja pistikuga. vastus peab ka olema kahe juhtmega. nagu sinna pistikusse tuleb.