Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

udutuled

rellu90
08:11 07.12.2010
hei, kas keegi oskab kommenteerida, kuidas töötavad udutuled - kas eesmised ja tagumised töötavad vaid korraga või saab neid ka eraldi kasutada?
meie sebringul näiteks ei tööta tagumised ilma eesmisteta...kas kõikidel autodel on nii? või oleneb kust maalt auto ostetud? täitsa põnev...
k.
00:15 08.12.2010
Põnev jah, aga tagumisi sa ikka eraldi ei süüta, eesmisi, aga küll. Ei mingit muud kunsti. Ahh jaa, eesmised ka ilma põhituledeta ei tohiks süttida.
Tuscan
13:43 14.12.2010
Minu autol saab küll esimesi ja tagumisi udutulesid eraldi sisse lülitada. Autoks siis Mazda 626, eelmine oli E36 3-seeria BMW ja tollel sai ka eraldi sisse lülitada.
Ühiseks nimetajaks on see, et udutulede süttimise eelduseks on vähemalt parktulede sisselülitamine.
4444555555
14:25 14.12.2010
Mul saab esimesi udukaid tööle panna ka kui gabariittuled pölevad.Ei ole vaja,et lülitan lähituled sisse ja siis saan alles udukad tööle panna.Autoks Renault thalia 2008a
VVV1
10:24 28.04.2011
On erinevasid süteeme erinevatel autodel. Paljudel uutel on nii, et näiteks tagumisi saab sisselülitada ainult siis, kui esimesed juba töötavad.