hei, kas keegi oskab kommenteerida, kuidas töötavad udutuled - kas eesmised ja tagumised töötavad vaid korraga või saab neid ka eraldi kasutada?
meie sebringul näiteks ei tööta tagumised ilma eesmisteta...kas kõikidel autodel on nii? või oleneb kust maalt auto ostetud? täitsa põnev...
Minu autol saab küll esimesi ja tagumisi udutulesid eraldi sisse lülitada. Autoks siis Mazda 626, eelmine oli E36 3-seeria BMW ja tollel sai ka eraldi sisse lülitada.
Ühiseks nimetajaks on see, et udutulede süttimise eelduseks on vähemalt parktulede sisselülitamine.
Mul saab esimesi udukaid tööle panna ka kui gabariittuled pölevad.Ei ole vaja,et lülitan lähituled sisse ja siis saan alles udukad tööle panna.Autoks Renault thalia 2008a