Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Rimi parklas

Samuel99
19:57 04.04.2011
Tallinn, Sõpruse pst 174/176 4.aprill.2011 kell 16:03
Zlang.
20:25 04.04.2011
Huvitavalt pargitud. 10 points.
njah
21:05 04.04.2011
huvitav et see peugeot on sinna teisena sõitnud (nagu märgadest jälgedest näha) ja cevrolet on seisnud pikemalt kuna rataste all puuduvad märjad jäljed. ehk fotograaf ise ajas masina (pesoo) pildi tegemiseks sinna või laetakse hoopis peugeoti pagassist kaupa cevroletti
Samuel99
16:45 05.04.2011
Mina kui foto autor sõidan Scorpioga :) Lihtsalt parklasse pöörates mu naine juhtis tähelepanu sellele situatsioonile. Kui Rimist väljusime umbes pool tundi hiljem, oli seis täpselt sama. Ka konnasööja alt olid jäljed ära kuivanud.
kihutaja180
17:15 05.04.2011
Sihukesel Peugeoti vennal laseks kõik neli rehvi tühjaks ja siis kutsuks raisale pollari kah veel,et õppigu parkima.Kahju,et mind sel hetkel seal parklas polnud:(. Oleks selle asja ära ka teinud.
jhjhghghgh
17:55 05.04.2011
Siin on äkki ununenud käsibidur mängus :)lihtsalt veerenud sinna .
jhjhghghgh
17:56 05.04.2011
´
07:58 06.04.2011
no veeres või mitte, aga vähemasti auto asend viitab sellele, et ajutegevuse olemasolus antud juhti küll süüdistada ei saa. ja kustkohast tal veereda oligi- vastaskohalt üle sõidutee?
ei saa aru
14:50 10.04.2011
kahtlases asendis see pesukott. kui veeres, siis veeres ju küljelt sisse sellele bussile.
Samuel99
19:45 10.04.2011
Fortumis vist niisugused voorimehed palgal ongi... Juht vist kasutas seda väikebussi lihtsalt tõkiskingana :)))
arvajaIII
15:16 31.05.2011
väikebussil vb tagumine uks ei lukustu :)