Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

VW passati 97a ees oleva konksu koht

Passatdi
17:18 18.04.2011
Äkki keegi oskab öelda, kus kohas vw passat 97a. veokonksu koht on ? Ei suuda mitte leida seda kohta ülesse, sr.
lasna ivan
18:54 18.04.2011
tal on ette keeratav jubin rongas, mis asub bagaasi lugi kuljes olevas plastikust tooristakastis/......kruvikeerajaga nokkid porkeraua kuljes asuva pisike listu ja keetad seda ronga otsa ////pildil on naha seda kohta kuhu keerata reg numbrist vasakule vadates .....sorri tekst vigade parast
lasna ivan
19:19 18.04.2011
sorri sorri antud jutt oli ekslik ja kuulus 3 seeria BMW kohta//////VABANDAN/ tegelikult vaga hea kusimus//////kus see koht siis on.....kes teab vastake ....ja veel iluvore //////kel on pakkuda wv iluvore ilma wv margi kohata sirged tribud voi sama mudelile wv logo mark siis saab kaubale
passatski01
19:36 18.04.2011
Kui ma ei eksi, siis paremal pool alumise plastist iluvõre taga. See käib suht lihtsalt eest ära.
...
21:46 18.04.2011
oleneb kuidas vaadata,aga jah kui seisad autol ees,siis vasakul pool (ribi) võre taga
peepmeez
23:09 18.04.2011
magage kaineks .mingit keeratavat vindiga veoaasa ei ole sellel keremudelil.kõrvalistuja poolt käib ära alt stange võre ja ja seal taga on veoaas.
Passatdi
13:12 19.04.2011
olge te tänatud, leidsin koha üles
lasna ivan
20:45 19.04.2011
oled kull osav peep meez ......oled tohutu abi andnud meile ///////respekt i uvazhuha /////////.......oleks ikkka vaja osta wv logo voi ilma auguta iluvore
to Passatdi
09:37 23.04.2011
kuna siin tuli päris mitu pakkumist konksu asukoha suhtes, siis mis see õige vastus oli lõpuks?
peepmeez
12:18 23.04.2011
pildi keskel on rõnga kujuline veoaas mis on kere külge keevitatud mitte vindiga ärakeeratav.
1234ert
22:17 24.04.2011
Eelmisele targutajale teadmiseks, et vint on lind kes laulab metsas. Poltidel ,mutritel jne. on keere!
Kummid peale!
13:17 25.04.2011
Muidugi mõista, ja pool sõjaväge kasutab keermeraudset relva, sest vint oli selleks ajaks juba ära lennanud!
aga....
14:27 25.04.2011
mida sa kumm sellega siis püüad tõestada- et poldil mutril on ikkagi vint või?Lambakari,üks lollim kui teine.Tuleks sellistel kommenteerimine ära keelata!
66kW
21:17 27.11.2011
Sinule ... teadmiseks, et sa võid auto ees seista mispidi tahes. Aga meie teedel istub juht ikka vasakul ja see konks on paremal.
nokkel
10:03 19.02.2012
Kummil väga asjalik tähelepanek :)