Huvitav mis edasi (päriselus) juhtub, kui peatud hetkeks Riia lennujaamas, et sõbrale kohver ulatada... selle peale pargitakse sind kinni (ametnike poolt) ja lisaks ulatatakse sulle lätikeelne kollane paber, millel on arusaadav ainult osa: 30 latti. On teil kogemusi selles osas?
vat ei parkinud ukse ette, pusserdasin seal, kus ei olnud peatumist keelavat märki, kaugel eemal (ju sis on kogu lennujaama ümbruses peatumine keelatud, näiteks?) aga see selleks, et aga mis juhtuks siis, kui ma selle sedeli kogematta minema viskan... nagu vilmis
Lätlaste riigisalv ka nõnda tühi, et lausa 10 aastat vanad 5. Latised trahvid kaevatakse välja. Maksa trahv postkontoris, seal ülekanne kordades odavam kui pangas.