Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Parkimine Lätis

kevad66
21:19 28.06.2011
Huvitav mis edasi (päriselus) juhtub, kui peatud hetkeks Riia lennujaamas, et sõbrale kohver ulatada... selle peale pargitakse sind kinni (ametnike poolt) ja lisaks ulatatakse sulle lätikeelne kollane paber, millel on arusaadav ainult osa: 30 latti. On teil kogemusi selles osas?
Selgeltnägija
18:29 29.06.2011
Ilmselt said trahvi vales kohas peatumise eest...
ujum
18:43 29.06.2011
kas sõbral oli raske -60 m kohvriga jalutada,et pidid selle ukse ette tooma?nõrgad.
kevad66
21:25 29.06.2011
vat ei parkinud ukse ette, pusserdasin seal, kus ei olnud peatumist keelavat märki, kaugel eemal (ju sis on kogu lennujaama ümbruses peatumine keelatud, näiteks?) aga see selleks, et aga mis juhtuks siis, kui ma selle sedeli kogematta minema viskan... nagu vilmis
yobuc
20:37 30.06.2011
ilmselt juhtuks ka see, mis vilmis ;) järgmine kord kui julged üle piiri imbuda, on käärauad vastas.
lätimaa
20:24 05.11.2011
kas ratast ei pandud lukku? tavaliselt on kombeks neil juhipoolse esimese ratta ümber mingi kolakas lukk panna
Juht.
19:06 02.03.2013
Lätlaste riigisalv ka nõnda tühi, et lausa 10 aastat vanad 5. Latised trahvid kaevatakse välja. Maksa trahv postkontoris, seal ülekanne kordades odavam kui pangas.