Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Õlilekke kürvaldamine

juri73
11:22 10.10.2011
Nägin siis sellist võimalust.Ja see auto ei tulnud remonti mitte õlilekke pärast.
´
10:08 11.10.2011
väga keskkonnasõbralik lähenemine :)
aga ei saa hästi aru, mis seal lekib?
to ´
11:11 11.10.2011
seal ämbri peal on õlitoru
Mahno3
12:12 11.10.2011
Ikka parem, kui igale poole õliloike maha jätta.
Nongrata11
13:41 11.10.2011
Kui ämber täis, siis kallab õli mootorisse tagasi:)
Wiki_432
23:44 11.10.2011
Ämbri kohal peaks olema turboõli tagasivoolu toru. Lekib kas turbo ise, ühenduslõdvik, või stuts.
lubadeta joodik
06:42 12.10.2011
vahet pole..saab knagi tagasi valada...läheks sinna ise....päris odavalt