Auto käis amordisaatorite vahetuses ja sossepad ei osanud vedru kandvat taldrikut tagasi panna vaid keerasid selle viltu peale ja ühe servaga mutri vahele ,kuigi oleks pidanud panema amordisaatori varda kaelale.
Häbi peaks neil olema kui ei saa paljulevinud vanema Passati remontimisega hakkama. ja nii mõlemal esiamordisaatoril.
Tulemuseks oli katkine tugilaager ja taldrik kõver .Kuna rool oli raske hakkasin asja uurima.
Viimasel pildil on näha jälg kus amordi varras istus,oleks pidanud olema keskava sees.
Käisin mingi aeg Flameko Autohoolduses ja lasin tagumise piduri supporti ära vahetada kuna lasi õli läbi. Peale selle töö üritati mulle ka piduriketaste ja kotside vahetust pähe määrida kuigi need sai vahetatud kusagil 30 000-40 000 km tagasi. Umbes 80% läbisõidust on mul maanteel Tallinn-Tartu vahet Täiesti müstika. Samas suurt võimalust ei olegi enam kohta valida. Farss remonditöökojas tehakse sarnast jampsi.