Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

vat nii pargitakse haapsalus

mati5000
10:54 17.03.2012
tegemist on veel kohaliku taksojuhiga
stammer
11:17 17.03.2012
Ja mida või keda ta seal tühjas parklas segas? Vähemalt on viisakalt joonte vahel. Igast tühjast-tähjast ei ole mõtet probleemi tekitada.

lolololololol
11:51 17.03.2012
´´´´´´´´
12:06 17.03.2012
Ei nojah laps sai fotoka kätte ja nüüd paneb tarka siin:D:D:D
.........
12:17 17.03.2012
Algul vaatasin, et kerghaagis on masinal taga ning niimoodi ohutussaare kinni parkinud. Aga praegu ma ei saa tõesti aru mis värk on.
jjkl
10:57 19.03.2012
Võib olla see oli näide eeskujulikust parkimisest! Miks kohe kõige halvemat eeldada :)
Sonigamees
09:12 04.06.2015
Väga tipp-topp.. joonte pikkused võimaldavad parkida ju ainult ühel riistapuul. Siin ju ainuõige lahendus...
Kas risti üle joonte oleks parem laiutada?
karvanejakole
10:28 04.06.2015
Vana teema kuidugi, kuid mida selle pildiga näidata tahetakse? Haagis ei ole ju üldse pildil oleva auto taga.
ˇ
13:38 04.06.2015
haagis vist ikka on taga ja eeldan, et seal kõnnivad jalakäijad, kelledele niimoodi takistusriba tekitati.