Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Tartu Veeriku Selver

Aksel876
18:23 29.03.2012
Sõitis minu ees sinna ja nii ta seisma jäigi! Juht lahkus kiirelt!
themm
19:40 19.04.2012
Nagu näha siis on õhtu, teistel autodel ka vahed suured ning kaubik on pikk. Tule tee vahel minust ka pilti, ootan.
Siidiuss
20:30 19.04.2012
Las ta seisab seal keda häirib? on märki et ei tohi seal parkida?
Siidiuss
20:33 19.04.2012
Saan aru, et oled kade et sinu ees sinna parkis ja sa pidid 10 sammu rohkem jala käima. Kahju missugune:)
djvirtualbass
12:05 05.06.2012
Aksel selline kurb näide lihtsalt, kui kibestunud 600 euri teeniv kodanik ei oska oma ajaga midagi targemat peale hakata:))
ka juhan
12:51 05.06.2012
milles nagu point? autod pargivad, kõik saavad hakkama.
väike vend
14:04 05.06.2012
Pildi autor ilmselgelt ei mõista, et kui see buss oleks normaalselt parkinud oleks tema saba pool meetrit kuni meeter teistele liiklejatele jalgu jäänud.