Tekkis selline probleem: auto alla hakkas õli tilkuma ja mitte ei mõistnud, kus viga olla võiks. Kookisin pealt turboradika maha ja avastasin sellise jublaka nagu sellel pildil punase ringi sees. Ehk oskab keegi asjaga rohkem kursis olev inimene öelda, mida see asi endast kujutab? Tänan ette ära.