See on jah selline pesueht jõmm - kõigest on poogen, peale oma auto muidugi!
Ma ei karda kunagi nende jõmmidega diskussiooni astuda ja olen seda ka võimalusel alati teinud. Teate, mis "stamp" vastus on?...Kas ei mahu mööda või?
Endalgi olnud olukord kus kodanik oli ennast sedasi tänavale parkinud, et mööda sai vaevaliselt, oli ka parkimiskeeld. Kõne politseisse ja mis oli vastus, et kui see sõiduk ikka täiesti ei takista, siis nemad ei tee midagi. Selline asi võttis nõutuks ja viskasingi käega.
Muidu ju keegi seda päevinäinud romu ei vaata. Aga nüüd pole sul võimalust. Mööda on vaja ju saada. Ja ongi autoomaniku haiglane tähelepanuvajadus rahuldatud.