Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Jõhvi Maxima XX

Juku000
20:16 29.04.2012
jan566
20:43 29.04.2012
Normaalne vana....jumala ok....
irwens
13:30 10.05.2012
See on jah selline pesueht jõmm - kõigest on poogen, peale oma auto muidugi!
Ma ei karda kunagi nende jõmmidega diskussiooni astuda ja olen seda ka võimalusel alati teinud. Teate, mis "stamp" vastus on?...Kas ei mahu mööda või?

Tule taevas appi ma ütlen!
AS
14:57 10.05.2012
Endalgi olnud olukord kus kodanik oli ennast sedasi tänavale parkinud, et mööda sai vaevaliselt, oli ka parkimiskeeld. Kõne politseisse ja mis oli vastus, et kui see sõiduk ikka täiesti ei takista, siis nemad ei tee midagi. Selline asi võttis nõutuks ja viskasingi käega.
romuderomu
15:33 10.05.2012
Muidu ju keegi seda päevinäinud romu ei vaata. Aga nüüd pole sul võimalust. Mööda on vaja ju saada. Ja ongi autoomaniku haiglane tähelepanuvajadus rahuldatud.
georgiilintt
16:48 10.05.2012
päris jube küna,,,ainult venelased on selleks võimelised, ma oleks poe taha prügikasti kõrvale parkinud.
Kohtla-Järve Maxima marsamees
08:40 15.05.2012
Sellised marsapeatused siis Kohtla-Järve Maxima ees. Sain marsajuhi käest kõvasti sõimata ka, kui talle teele ette jäin.