Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Tondi Selveri invad

bulldoozer
23:44 10.05.2012
Palun ärge hakake nüüd paukuma, et pole muud teha vms. Austage ennast ja kaasliiklejaid eksole.
...........
07:34 11.05.2012
the_stig
15:34 15.11.2012
10:45 19.11.2012
aga nad ongi ju invad, sest näha on, et mõistusega pole asjad just kõige paremas korras. ise nad seda tõestavad.

invaliid6543
11:55 19.11.2012
Tead,mul jumala suva,et neid pilte klõpsid ja üles topid.
Ma pargin niikuinii sinna,kui mujale parkida pole.
mina mina
12:59 19.11.2012
Esimese foto juures juba see probleemne ,et märgistus ju põhimõtteliselt olematu-mida teise foto juures muidugi öelda ei saa.Lisaks on halb kritiseerida kuna ei ole näha kas äkki on antud sõidukitel esiklaasil ka antud kohas parkimist lubav luba.
pesooj
13:12 19.11.2012
mina mina, esimesel fotol on ju liiklusmärk selgesti näha...
DJ Kurt
13:57 19.11.2012
Praegu näen ma pilte suvalistest autodest, mis pargivad invakohtadel.
Ei näe ma aga kuskil, et neil ei ole selleks õigust. Praegu jääb mulje, et invakohad peaksid Teie meelest alati tühjad olema.

No offence.
Liiklusseadus
01:17 23.07.2013
Jah, invakohtadele tohivadki parkida ainult vastava parkimiskaardiga autod. Isegi kui selliseid autosid pole, siis jäävad kohad vabaks.
Puudega inimese sõiduki parkimiskohale liikumispuudega või pimedat inimest teenindava sõiduki parkimiskaardita pargitud sõidukid teisaldatakse valvega parklasse.