Esimese foto juures juba see probleemne ,et märgistus ju põhimõtteliselt olematu-mida teise foto juures muidugi öelda ei saa.Lisaks on halb kritiseerida kuna ei ole näha kas äkki on antud sõidukitel esiklaasil ka antud kohas parkimist lubav luba.
Praegu näen ma pilte suvalistest autodest, mis pargivad invakohtadel.
Ei näe ma aga kuskil, et neil ei ole selleks õigust. Praegu jääb mulje, et invakohad peaksid Teie meelest alati tühjad olema.
Jah, invakohtadele tohivadki parkida ainult vastava parkimiskaardiga autod. Isegi kui selliseid autosid pole, siis jäävad kohad vabaks.
Puudega inimese sõiduki parkimiskohale liikumispuudega või pimedat inimest teenindava sõiduki parkimiskaardita pargitud sõidukid teisaldatakse valvega parklasse.