Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Kollased ümbrikud on selleks loodudki, et sinna pa

19850608
23:08 16.05.2012
Vanemuise tänaval on uus parkimiskord!

Üks blond naisterahvas parkis täna oma auto julmalt kollasele ümbrikule, blokeerides Opera pitsa sissesõidu tee. Isegi külgboksi ei osanud ta teha ja pidi seetõttu parkima osaliselt kõnniteele.
...
19:32 14.07.2012
Aga Mc Donaldsi juures tuleb pirukat just sellises kollases kastis oodata! Miks seal tohib? Mingi Ameerika värk.
...
19:34 14.07.2012
Kahjuks peegeldab see eesti vabariigi olematut politsei järelevalvet :(
???
20:25 14.07.2012
parkimise mm
22:04 19.08.2012
Paljud jobud ostavad omale liiga suure auto ja ei tule sellega liikluses toime, sellistele tuleb, kas nael ratta alla panna või lihtsalt rehv tühjaks lasta, peale kolmandat korda võtab kindlalt õppust!
parkija
22:30 31.05.2013
mis see teie asi on kuidas teised pargivad?
noh.
09:36 01.06.2013
See on meie asi, kuna see maa kuulub veel meitele.
ˇ
20:53 01.06.2013
eile ühe selveri peaukse ees oleva kollase kasti kollasel joonel seisis üks A3 ja tibi rooli taga näppis hasartselt telefoni. poe uksel tuli vastu üks noorsand kahe banaaniga ning istus tibi kõrvale. tea, kas tibil oli nii kiire boyfrendi banaanide järele saatmisega, et sisuliselt tühjas parklas ei viitsinud normaalselt parkida?
6673
20:59 01.06.2013
jobu miks sa eile sellelt tyybilt siis ei küsinud?
Soovitus
21:27 01.06.2013
Tõmba teinekord auto peale jutt, ning kirjuta "olen parkimis i.dioot / ajuhälvik" , usu see aitab!
ˇ
14:00 02.06.2013
ma olin põhimõtteliselt juba poes sees ja läbi akna nägin seda banaanikutti autosse istumas. polnuks vist erilist mõtet enam poest välja joosta ja näpuga häbi häbi teha. ja vaevalt see ka teda õigesse usku oleks pööranud- neil lihtsalt ajuehitus juba selline primitiivne.
1095
23:28 05.06.2013
eks see üks hara mehe jutt ole
dadada456654
22:32 06.06.2013
Tartu kaubamaja tagune parkla. (A-piirkond)
dadada456654
09:55 07.06.2013
audi_a6_v6
11:00 07.06.2013
Viimasel pildil tundub mingi segadus olevat parkimiskorraldusega, aga keegi keelatud alas nagu ei pargi, ümbrik (olenemata kulunud joontest) ei ole ju auto all.