Veljed ja rehvid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Phoenix Wheels OÜ

hallhunt
13:32 04.07.2012
Kas keegi on tellinud sellest firmast valuvelgi? http://www.phoenixwheels.eu/
Ei soovita
13:54 04.07.2012
teha ülekandeid puudulike kontaktidega firmadele. Näete oma kaupa ja raha sama palju kui kõrvu ilma peeglita. Pigem lõhnab see tasuta reklaamina praegu.
Phoenix team
22:56 18.11.2012
Tere,

kahju, et seda sattusime lugema alles nüüd. Andmed ei ole sellel ettevõttel puudulikud ja kaup on alati klient kätte saanud vastavalt kokkulepitud ajale. Vastasel juhul oleks sellest (type a tsiigu bizniz) kõik foorumid pasundanud. Samas ettevõte esindab tuntud tootjaid nagu Borbet ning Rondell ja omaba suhteliselt head velje näidistevalikut edasmüüja juures.

Probleeme oli info meilide läbi tulemisega, mis oli tingitud IT mehe näpuveast. Paljud kliendid on jäänud kahjuks vastust ootama siiani.

Aga eks lugu oli kindlasti ka nii, et kui meilile vastust ei tulnud ei võetud ka vaevaks helistada - mis on ka mõistetav, et miks peakski.

Vabandame tekkinud jama pärast - see ei olnud eesmärk :(

Phoenix team.
Sull12
20:19 26.11.2012
Mina olen tellinud
Maksin arve alusel pool ette ja teise poole kui läksin velgedele järgi.
Aega võttis vist mingi 1,5 nädalat. Mujalt polnud lihtsalt saada sama velge uuena ja nemad müüsid.
kaarelkaspar
11:53 27.02.2013
mõtlesin et helistan ja uurin veljekapsleid,kuid oh üllatust,telefonile vastas mingi laps kes ei tea velgedest midagi :D
Phoenix team
15:01 01.03.2013
Huvitav ja halenaljaks lugu tõesti. Kuid kindlasti tasub number enne helistamist üle kontrollida. Kui mingile suvalisele numbrile helistada võib ka keegi eakas Leida kõnele vastata, kes ei jaga ei mütsi ega ööd :)


Phoenix team

Muudetud 01.03.13 16:21

max vw
22:26 08.04.2013
endal ka head kogemused veljed tulid umbes 14 päevaga