Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Kõbus invaliid

markre
16:07 11.09.2012
Kadaka Selveris pühapäeva, 9.9.12 õhtul k.21.45
kajannee
15:36 13.09.2012
Nii hilja nagunii kõik invaliidid magavad juba las pargib kus tahab. Like
mark779
11:48 17.09.2012
Tõesti invaliid))
rerere
13:09 17.09.2012
Ajuinvaliid pigem.
tiit_
13:42 17.09.2012
Küllap pidi aju maha müüma, et seda autot saada. Kes müüb neeru, et iPadi soetada, kes aju et porschet.
15:45 24.09.2012
mõnel on ikka tõmme invakohtade poole- isegi müügipiltide jaoks tuleb auto invakohale paigutada.
http://www.auto24.ee/used/1084944
BTS
16:44 24.09.2012
Millest järeldus, et pole invaliid? Sõidab Cayennega, selle pärast? Isegi kui käed jalad küljes ja liiguvad normaalselt ei näita, et pole invaliid. Pole selleks vaja ka ajuinvaliid olla.
invaliid.
19:31 24.09.2012
Tõepoolest, invakohtadel pargitud sõidukeid vaadates elavad invaliidid ikka hästi - sõit käib valdavalt uuemate ja mugavusklassi kuuluvate sõidukitega, igasugu riiklikud väiketoetused tuleks kohe ära võtta - niigi elavad hästi. Enesekindlad äri- ja muidumehed pargivad oma kaunid sõidukid silma alt ära kuhugi kaugemale. Kõik on ok, eks igaüks on invaliid omal moel.
lugeja
16:12 17.01.2013
See Priuse näide pn päris hea.
Jaanus ja oman ka ametlikku in
23:23 02.02.2013
aga ega eestis ei saagi teist moodi kui minu ca 50 000 maksev apasraat esimese 2 kuuga sai parklas 3 ukse mõlki kaaskodanike poolt sealhulgas imestan kuidas oli võimalik taguda sisse minu parem esitiib ja arvatavast ainult tänu sellele ,et ma parkisin korralikult.nb,aga invakohale parkida ei tohi.mujale palun.