Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

MUPO käis burksi ostmas.

rav22
07:28 22.09.2012
and?
07:46 22.09.2012
Et nad ei või vä?
purkspurks
08:11 22.09.2012
Sa ise paras purks. Osta elu endale, mitte ära tee läbi autoakna pilte.
a vat
10:05 22.09.2012
Ja mis on asja point???
On sel peatumise keeld või?
Pildista parem neid kes treppi sõidavad nii, et maja uksest välja ei pääse
Maanteekunn metsas
10:25 22.09.2012
Kusjuures sõidukid on kinni pargitud Muponaudi poolt!
Siidiuss
12:23 22.09.2012
Aga kes siis mupole trahvi teeb valesti parkimise eest?
aaagaaaaaaaaaa
18:09 22.09.2012
kuidas nad kinni pargitud on kui mupo vaid peatus et burksi osta ja kohe edasi läks?
möh12
12:01 26.09.2012
Aga seal on ju parkimine lubatud? isegi parkimiseks on tehtud spetsiaalne äära.
rav22
19:45 30.09.2012
Tähelepanelik pildi vaataja pani tähele et, pargitud on kollasele alale ja pargitud niimoodi teiste autode ette et, teised autod väja ei saa. Pilt on tõesiti tehtud telefoniga ja läbi auto aknaklaasi.
tiit_
20:27 30.09.2012
Mina ei näe mitte mingit kollast joont. Nii et soovitus oleks sulle, hangi omale elu ja saa üle! Teised autod mis välja ei saa on üldsegi jalakäijate teele pargitud. Järgmine kord võta julgus kokku ja ütle otse mitte ära pildista kaugelt ja läbi akna.
mina mina
20:47 30.09.2012
Kulunud kollane jah
rav22
22:36 30.09.2012
Soovitus tiit, osta omale prillid. Tegu ei ole mitte kollase joone, aga kollase alaga ja autode jaoks on seal kõnniteel eraldatud ja märgistatud parkimise ala. Tunndub et,
mõnele MUNPOL töötajale need pildid ei meeldi, aga see oligi see eesmärk. Järgmine kord teen munpoli töötajast näopildi lisaks kes selliselt pargib et, oleks kõigile näha kuidas Tallinnas kehtivad topelt reeglid.