Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

VW Bora pult

uudishimulik6
12:23 18.10.2012
1 rumal küsimus: vahetasin oma VW Bora (2000.a.) tagavarapuldil patareid. Võti/pult/immo on kõik koos. Aga ei hakka tööle - ust ei ava ja ei käivita ka. Kas on mingi nipp, kuidas ma ta ära pean häälestama?
uudishimulik6
12:28 18.10.2012
Sain juba teada, et tuleb lasta esinduses see üle häälestada. Maksumus 34 €. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes seda odavamalt saaks teha?
617120
13:32 18.10.2012
saad ise kõike seda teha.vastuse leiad netis sobrades.aega selleks kulub max 10min.ise olen selle läbi teinud ja tean mida kriban.
Näinud teinud
09:36 23.10.2012
Pane võti ukse lukuauku, vajuta puldil nupule "uksed lahti" ning keera uks ka võtmega lahti, pärast seda peaks olema pult ja võti süngitud (enda kõigil VAG kontserni masinatel nii toiminud).
livand
10:17 23.10.2012
Mõnel piisab kui paned võtme süütelukku ja keerad süüte sisse ja siis hoiad uksed lukku nuppu pikalt all.
stammer
10:36 23.10.2012
34€ 5 sekundi eest on röövimine.
Sellejaoks ongi margifoorumid, et lihtsatele asjadele mõistlikud lahendused leida.