1 rumal küsimus: vahetasin oma VW Bora (2000.a.) tagavarapuldil patareid. Võti/pult/immo on kõik koos. Aga ei hakka tööle - ust ei ava ja ei käivita ka. Kas on mingi nipp, kuidas ma ta ära pean häälestama?
Pane võti ukse lukuauku, vajuta puldil nupule "uksed lahti" ning keera uks ka võtmega lahti, pärast seda peaks olema pult ja võti süngitud (enda kõigil VAG kontserni masinatel nii toiminud).