Saage juba üks kord üle nendest invamärkidest, seal võiks vabalt ka politsei seista. Uurisid sa ikka enne, mis asjaoludel see auto sinna tuli ja millega mees ise tegeles.
Pealegi on poe parkla enamasti poe enda territoorium ja märk suhteliselt viisakusest seal ja soovituslik. Paratamatus kuid Eestis ei saa ilmselt kunagi Euroopaks, mingi ajuinvaliidsus säilib ilmselt pikalt ja kestab veel põlvi.
Sa helista politseisse kui keegi seal pargib, kuula mis öeldakse.
Ise märgi all parkimist ei poolda ega salli ka neid kes seda põhjendamatult teevad. Sama hästi võiks selle märgi all parkija koduukse ette panna märgi WC ja kõik saavad seda kohta kenasti kasutada, suht ok ju.