Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

valesti parkija

kyla3
17:53 17.03.2013
sellist parkimist on näha jõhvis maxima xx ees,ülekäigurajal.

Muudetud 19.03.13 11:33

valesti parkia
18:09 17.03.2013
Valesti kirjutaja, nüüd oleme tasa!
looder23
18:55 17.03.2013
no kui nüüd aus olla, siis ei näe sellelt pildilt küll mitte ühtegi viidet, et millegi vastu eksitakse. võibolla mingi teise nurga alt on näha, aga siit küll mitte.
karel09
19:13 17.03.2013
Huvitav kuidas sa LE selgeks said kui kirjutada,lugeda ei oska?
Marko
11:34 19.03.2013
Parandasin pealkirja ära. Samas palun üksteisele märkuste tegemisel ikka viisakaks jääda.