Oskan niipalju öelda, et legendi käimarid on suht nõrgad, päris paljudel vanade legendi omanikel on käimarid lennand.Oman isegi üht vanemat legendi juba üle 5 aasta, kuid minul veel kast toimib, kuigi mitte ideaalselt, sest paar aastat tagasi hakkas mul kast kiirendamisel jukerdama, ühesõnaga vajutan sõidu ajal lapatsi põhja, kuid ei vaheta käiku ära, pidavat sidurite pakett läbi minevat mu autol, aga muidu, kui väga ei märatse, siis sõidab väga normaalselt!Mulle ütles veho kasti remondiks eelmine aasta 2000-2500 euri
Legendi omanik peab tegema selgeks,mis otstarvet täidavad sidurite pakett.Antud juhul on probleem õlisurves.Tihendid 10€,tööraha 2490€.Sobib.Või remondid ise?Ei oska?
Selline hind öeldi mulle vehost ja kui sa punktiir arvad, et mu käimar on kullast, siis peaks ma päris rikas vend olema, ja mitte vana legendiga sõitma!Käisin ükspäev hea tuttava juures, enda kodu lähedal, kes remondib autosi ja tema ütles samuti mulle, et oleneb kasti veast, kuid mul haruldane auto ja osade leidmine on suht keeruline ja kindlasti kulukas, siis ütles samuti mulle hinnaks kuni 2k.Tean, et sellise auto kaste pole just need vähesedki legendi omanikud viitsinud, või pole olnud otstarbekas remontida, kuna remont on kallis! Tegemist legend coupega 91a KA8-ga. Ja kui keegi siin olevatest arvab, et sellise kasti remondib lõdvalt alla 2k euri koos kõik vajaminevaga, ja julgeb anda ka garantii, siis võiks julgelt siia teada anda!Kuid hetkel kast toimib, aga tulevikus tuleks remont ette siiski võtta!To. sitrus Ei ma ei remondi ise kasti ja sidurite paketist rääkis mulle kaste remontev töömees, see oli üks oletus, mitte fakt.Samuti ütles veho mulle pimesi hinna, kasti lahti võtmata.Küsimas käisin puhtalt uudishimust, et mis selline töö võib maksta.Hea oleks parem, kui kirjutaks siia mõni vanemate legendidega varem kokkupuutunud omanikud, et kuidas kastid kestsid, mis olid kasti tüüpiliseks veaks, palju remont maksis jne?Ja muidugi sitrus sa võiks valgustada mind, kust sa nii odavad tihendid sellele isendile leidsid, pane mõni viide? Ja oled sa 100% kindel, et minu kasti nägemata on probleem õlisurves?
Kui kast töötab ja sõita saad pole mõtet näppida.See kast pole raketiteadus.Enamus tihendeid saab ise teha ja ülejäänud saab sobitada traktori poest.See kuna kast mingit käiku vahetab nii üles kui alla oleneb õlisurvest ja seda saab seadistada.
olles ise 91 a sedaani ja 93 a kupee omanik ei saa ma õelda et kastid kehvad oleks, sedaaniga ca 40,000 km ise läbi ajanud ja probleemivabalt, kupeega 60,000km, samuti probleemivabalt.
müües ise varuosi KA7 ja KA8-le ja suheldes ka teiste sama generatsiooni omanikega tean vaid 2-te kasti mis on omast lollusest ära lõhutud: ühel sõideti väidetavalt D3 asendis niipalju kui torust tuli ja peale seda kadus 4-s käik, teisel kavalpeast omanik tahtis paremat kiirendust ja rabas käigu põhjagaasi pealt sisse, säilis ainult tagurpidikäik.
kui on kahtlust et kast ei pea survet siis mina olen alati eraldi kõik asendid koha peal gaasitades järgi proovinud, v.a neutraal muidugi.