Probleem selles, et tühikäigu pöörded ei lähe alla, siin foorumis on olnud juttu, et viga võib olla tühikäigu regulaatoris. Ei ole asjaga vägsa hästi kursis, kus see asub. Kas see võib olla pildil punase ringiga tähistatud? Roheliste ringidega tähistatud asju oli võimalik ühe lammutatud KIA omadega asendada, ei muutunud midagi. Aga too KIA oli 1994 a väljalase ja punase ringiga tähistatud asja tollel ei olnud, oli teistsugune ja asus teises kohas, ei saanud ringi tõsta. Igatahes kui sellel juhe pistikust välja tõmmata, siis ei muutu mootori töös mitte midagi, mis tekitab kahtlust, et midagi ei toimi. Või ei puutu see üldse asjasse? Palun targematelt abi, kui keegi teab, võiks ära seletada, mis nende vidinate ülesanded on.