Ma siin nädal aega tagasi käisin kohas nagu Soomaal, seal oli uputus ja igaaasta käivad, kogunevad paljusid maastureid kes teevad retkesid, olin ka seekord seal terranoga. Sõitsin igalpool ka vees, kohati tuli ka salongi vesi aga mitte hullusti, siis sain kuivale teele ära ja hakkas auto puperdama, alguses arvasime et küte otsas aga seda ei saanud kuidagi otsas olla kuna näidik näitas et on. Natukene auto seisis siis läks käima ja sain sõita ilusti veel 20km kui maantee ääres koduminnes suri täiesti välja, võeti nööriga taha ja proovisin viiendaga ka tööle saada aga ei saanud sedagi. Uurisime ja saime teada et Juhtaju, kõrval istuja istme all oli vett saanud ja täiesti läbi põlend, ei töötand. Ostsin uue juhtaju 30 eurot ja korraks läks käima ja suri uuesti ära, sädet pole ka. Milles võib veel viga olla ? Arvatavasti vesi sai kusagile ligi ja ei tööta enam. Oleks hea kui saaks kellegilt abi.