Proovi sa Riias asuvas Alfa keskuse parklas nii parkida - kohe on politsei poolt trahvikviitung (25LVL) kojamehe vahel. Olen ise seda näinud kui sellistele ülbikutele mõnus "preemia" lajatakase.
Lätis võib politsei eramaal (mida sisuliselt ju kaubanduskeskuste parklad on) riigile raha teenida, aga meil millegipärast ei tohi.