Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Tartu Annelinna Prisma

Rt84
09:25 30.05.2013
Autosse sisenesid kolm venekeelset kodanikku kellest juht eriti bravuurikalt käituma hakkas kui sai aru, et teda pildistatud oli!
könt12
09:58 30.05.2013
No mis sa teed, sibul on sibul ja tal on veel peemvee ka. Hea et sa peksa ei saanud
8218
22:12 31.05.2013
mida sa pildistad kui kardad peksa saada

Muudetud 03.06.13 10:33

qft
09:40 01.06.2013
Imo, politseipatrull PEAKS ikka vahetevahel ka sellistest parklatest läbi sõitma, aga vot mida neetu, seda neetu. Laisad...
stammer
10:53 01.06.2013
Proovi sa Riias asuvas Alfa keskuse parklas nii parkida - kohe on politsei poolt trahvikviitung (25LVL) kojamehe vahel. Olen ise seda näinud kui sellistele ülbikutele mõnus "preemia" lajatakase.

Lätis võib politsei eramaal (mida sisuliselt ju kaubanduskeskuste parklad on) riigile raha teenida, aga meil millegipärast ei tohi.